Процедура мелірування волосся по праву може претендувати на звання "класичної", бо, незважаючи на досить-таки тривалий період існування даного типу забарвлення волосся, вона залишається як і раніше актуальною і вельми ефектною. Не стоїть на місці і перукарське мистецтво, а тому представницям прекрасної статі постійно пропонуються самі новітні рішення і розробки в галузі мелірування.

Така повага і загальну любов процедура мелірування заслужила багато в чому завдяки тому, що волосся , пофарбовані за такою технологією, знаходять дивовижний блиск, неймовірну пишність і густоту. Крім того меліровка волосся служить прекрасним засобом, здатним приховати рано видну сивину.

Проте, навіть самі бездоганно пофарбовані волосся не будуть виглядати чудово на всі 100% в тому випадку, якщо вони будуть позбавлені належного догляду. Меліроване волосся - не виняток.

Що ж включає в себе догляд за мелірованими волоссям?

По-перше, для миття шевелюри слід використовувати спеціальні шампуні, призначені саме для мелірованого волосся. Вони прекрасно очищають волосся, наповнюють їх блиском, надають неймовірну легкість і неперевершене сяйво.

По-друге, як закріплюючий ефект засобу рекомендується використовувати спеціальні незмивні гелі-флюїди для мелірованого волосся.


Речовини, в них містяться, прекрасно розгладжують волосся, відновлюють ліпідний баланс мелірованого пасом і надають їм блиск, підкреслюючи тим самим контрастність і колірної рельєф фарбування.

По-третє, не варто нехтувати різними професійними масками і бальзамами, які призначені для спеціального догляду за мелірованими волоссям. Вони сприяють відновленню ліпідного балансу волосся, захищають їх від передчасного потускнения і утворення жовтого відтінку, надають додаткову пишність і блиск.

По-четверте, бажано уникати сушки феном мелірованого волосся. Під таким же забороною опиняються і всілякі пристрої для випрямлення або завивання локонів. Для розчісування волосся слід використовувати дерев'яні або кістяні гребінці та щітки, а от від пластмаси краще відмовитися.

Крім того, 1-2 рази на тиждень можна побалувати, а заодно і грунтовно зміцнити, меліроване волосся маскою з фруктовими кислотами . Для її приготування необхідно розім'яти 1 ківі (грейпфрут, мандарин) і змішати з невеликою кількістю (1-2 ч.л.) рідкого меду.

Отриману суміш нанести на волосся на 15 хвилин, після чого гарненько змити залишки маски теплою водою. На завершення процедури волосся необхідно промити спеціальним шампунем для пошкодженого волосся.