Відзначимо, що зберігати банани не завжди легко, тому як вони є швидкопсувними продуктами. Довгий час їх можна було поїсти, тільки відвідавши тропічні країни, де вони, власне, і виростали. А вся справа в тому, що ніхто просто не знав, як можна зберігати банани під час їх транспортування. Однак з початку 20 століття такий спосіб зберегти фрукти при перевезенні був знайдений: їх поміщали в трюми, повітря в яких був знижений до 12 градусів. Таким чином цей фрукт потрапив в Європу і припав до смаку місцевим жителям. З тих пір банани можна виявити практично в кожному будинку. Однак часом зберігати їх складно.

Як зберігати банани в домашніх умовах?

Для початку скажемо, що якщо ви купуєте банани для того, щоб негайно вжити їх в їжу, то зберігати їх довго не варто взагалі. Простіше в принципі не створювати собі проблему, ніж шукати з неї вихід. Так що якщо вам не потрібно буде зберігати банани, то купуйте ті фрукти, колір шкірки яких рівний і яскраво-жовтий. Ці плоди абсолютно стиглі, але пам'ятайте, що довго зберігати їх ви ніяк не зможете.

Відзначимо, що ті плоди, шкірка яких зеленуваті, ще не дозріли, але зате зберігати такі банани можна досить довго. А от якщо ви виявили на шкірці коричневі цятки, то це означає, що такі банани перезріли, і їх не те, що зберігати, купувати взагалі небажано.

Однак, можливо, з якої-небудь причини у вас виникла необхідність деякий час тримати плоди у себе вдома. Перше правило - не кладіть їх в холодильник, як, до речі, надходить переважна більшість людей. Справа в тому, що низька температура впливає на ці плоди так, що шкірка у них швидко темніє. Напевно, ви виділи, що на ринках часто продають почорнілі банани. Вони зовсім не гнилі, просто їх неправильно зберігали і вони перемерзли.


Такі плоди цілком придатні до вживання, ними ви навряд чи отруїтеся, але вигляд у них не особливо презентабельний, тому і ціна на такі плоди відчутно знижується. Природно, адже жодна господиня не дозволить собі подати до столу такі чорні плоди.

Тому врахуйте, що зберігати банани потрібно виключно при кімнатній температурі. Однак класти їх у закритий поліетиленовий пакет можна ні в якому разі, вони повинні бути обов'язково відкритими, тобто мати доступ до повітря. Справа в тому, що ті банани, які вирішили зберігати в пакеті, виділяють конденсат, таким чином створюється вологе середовище і фрукти швидко починають загнивати.

Також досить поширена думка про те, що найкраще зберігати банани тільки в підвішеному стані, в приміщенні, закритому від сонячного світла, температура в якому не буде перевищувати 14 градусів тепла. Так вони куди довше залишатимуться жовтими і не почнуть чорніти. Це має сенс, проте знайти таку кімнату в квартирі просто неможливо.

Як зберігати недозрілі банани?

На це питання можна дати відповідь, лише знаючи, чи бажаєте ви довше їх зберегти або ж максимально прискорити процес дозрівання плодів. Якщо ви не хочете, щоб фрукти дозріли, то залишайте їх у прохолодному приміщенні. На холодильник, як ми пам'ятаємо, накладається табу. Якщо ж ваша мета - прискорити їх дозрівання, то помістіть плоди в пакет з паперу, туди ж покладіть одне яблуко, абсолютно стигле. Справа в тому, що яблуко виділятиме етилен, який прискорить дозрівання фруктів. Також ви можете помістити банани в тепле темне місце, де вони досить швидко дозріють.

Якщо ж у вас зворотна проблема, і ви хочете, щоб перезрілі банани довше збереглися, то доведеться класти їх у холодильник. Так, шкірка стане чорною, але зате сам фрукт ще можна буде їсти.