Практично у кожної господині варення викликає не найприємніші асоціації, враховуючи його тривалий і трудомісткий процес приготування. Звичайно ж, радість дітей і чоловіка-ласуни, із задоволенням нахлестивать цю смакоту, здатна затьмарити всі ці незручні умови його варіння. Однак як крути, не багато хто з нас погоджуються займатися варенням в домашніх умовах.

Насправді ж існує кілька нехитрих прийомів, які допоможуть вам зварити цей ароматний і солодкий джем в найкоротші терміни, при цьому, не витрачаючи на нього багато часу і власних сил.

Основні моменти приготування варення

Перш за все, що стосується цукру. Ми вже звикли до того, що навесні і влітку, в період дозрівання фруктів і ягід, коли багато хто з нас планують варити всілякі види джемів, кожен намагається запастися цукром, який є одним з основних інгредієнтів в приготуванні варення, полуничного в тому числі. Однак на 1 кг полуниці потрібно не більше 0,7-0,8 кг цукру. А для решти видів варення і того - 0,5 кг. Для полуничного ж необхідно більше цукру для того, щоб воно вийшло більш-менш густим. Тому старі пропорції "кілограм на кілограм" будуть зовсім не доречні.

Варити полуничне варення необхідно невеликими порціями, по 2-2,5 кг ягід за один раз. Та й таз, який використовували наші бабусі й мами, коли варили усіма обожненої полуничну солодкість, не знадобиться: достатньо буде і великої каструлі з нержавійки.

Після того, як варення закипить, його необхідно варити не більше п'яти хвилин , після чого відразу розлити у підготовлені стерилізовані банки і закатати.


При дотриманні цих правил ви отримаєте не дуже густе, але красиве й ароматне полуничне варення, яке збереже натуральний смак полуниці. Та й варити його буде не так-то вже й складно.

Рецепт приготування полуничного варення

Перший крок - готуємо ягоди. Полуницю слід перебрати, помити і видалити її так звані хвостики. Потім ягоди потрібно засипати половиною норми цукру і чекати, поки полуниця дасть сік.

Другий крок - варимо саме варення. Каструлю з підготовленою полуничною масою необхідно поставити на маленький вогонь, накривши при цьому кришкою. Тим часом можна зайнятися стерилізацією банок.

Третій крок - стежимо за процесом приготування полуничного варення. Поки воно не закипить, його необхідно періодично помішувати. Коли ж варення закипить, потрібно додати решту цукру і заважати його до повного розчинення. Далі необхідно варити його на сильному вогні, поки варення не закипить ще раз, потім прикрутити вогонь і варити не більше 5 хвилин. Після цього потрібно додати дрібку лимонної кислоти (одна щіпка на кожен кілограм полуниці)

Четвертий крок - закочує полуничне варення в банки.