Кому невідомо, то каркаде - це такий квітковий чай, який виготовляється з пелюсток рослини з досить незвичайною назвою - гібіскус. Вирощують його в Єгипті, а також в Судані на одних з найбільших чайних плантаціях.

В арабських країнах про корисні властивості чаю каркаде знають вже дуже давно. Тут в народній медицині він використовується як спазмолітичний, гіпотензивний і протизапальний засіб. Завдяки таким корисним речовинам як антоціани цей чай має характерний червоний колір. Однак більш важливим є те, що для антоціанів характерна яскраво виражена Р-вітамінна активність, властивості якої здатні зміцнювати стінки кровоносних судин, а також регулювати їх проникність. Чай каркаде буде корисний як гіпертонікам, так і гіпотонікам, адже в холодному вигляді чай знижує кров'яний тиск, а в гарячому - підвищує.

Що корисного в чаї каркаде

Найбільш значущими корисними властивостями каркаде є зміцнення стінок судин, нормалізація тиску, зниження вмісту холестерину в крові, антибактеріальну дію, регулювання роботи шлунково-кишкового тракту, а також сприятливий вплив чаю при алергічних реакціях і токсичному алкогольному отруєнні. Крім того, не менш корисним властивістю каркаде є його здатність вбивати ряд хвороботворних мікроорганізмів, що дозволяє використовувати його як глистогінний кошти.

Каркаде вважається корисним через те, що він є екологічно чистим і нешкідливим продуктом, який можна рекомендувати як дітям і дорослим, так і людям похилого віку. У цьому чаї містяться корисні фруктові кислоти, незамінні амінокислоти, вітаміни, легкозасвоювані вуглеводи, біофлавоноідів, властивості яких допомагають засвоєнню вітаміну С, а також макро і мікроелементи.

Для того щоб каркаде зберіг всі свої корисні властивості, його необхідно правильно приготувати. Перш за все, заварювати його треба виключно окропом, а не просто гарячою водою. Це дозволить вам відчути повний і насичений запах чаю. На один стакан води потрібно одна ложка чайної суміші. Також потрібно дотримуватися ще одне правило: для заварки каркаде необхідно використовувати або порцелянову, або скляний посуд. Якщо ж заварити чай в металевому посуді, то це негативно відбитися на смаку чаю, який багато в чому залежить від міцності самого напою. Після того, як ви залили каркаде окропом, необхідно дати йому можливість настоятися протягом двох-трьох хвилин. Вживати ж сам чай можна як в гарячому вигляді, так і в холодному, з цукром і без - від цього його корисні властивості не втрачаються.

Що стосується холодного каркаде, то він як не можна до речі буде в жарку погоду: його приємне освіжаюче властивість пояснюється вмістом в ньому великої кількості лимонної кислоти.


Також корисними є і листя чаю, які вже були використані для заварки: такі розмочені листя каркаде містять в собі приблизно 8% білка, а також тринадцять амінокислот, що забезпечують повноцінне існування нашого організму. В результаті бачимо, що корисними властивостями володіє не тільки сам чай, який ми п'ємо, але і використані листочки каркаде, які можна їсти.

Крім того, хотілося б відзначити, що в цьому чаї містяться полісахариди, особливо пектин (12%), які сприяють виведенню важких металів і токсинів з кишечника.

Думка вчених про чай каркаде

А тепер кілька важливих зауважень деяких учених, які при вивченні корисних властивостей каркаде відзначили деякі його особливості.

Проведені спеціальні дослідження показали, що чай, приготований з листя гібіскуса, перешкоджає всмоктуванню спирту в кров. У такому випадку особливо корисним це властивість виявиться для людей, які вживають алкоголь.

Інші досліди були спрямовані кілька в інше русло. Вчені поставили собі за мету визначити корисну властивість каркаде, що впливає на безпліддя, як у жінок, так і у чоловіків. Як виявилося цей чай дійсно має лікувальну властивість у випадках безпліддя. У такому експерименті були задіяні сто жінок, у яких була порушена функція фертильності у зв'язку з неправильною роботою яєчників. Після шестимісячного застосування чаю каркаде, а точніше його настою, сімдесят жінок відновили свою дітородну функцію.

Також чай каркаде або настій гібіскуса може бути рекомендований як полівітамінний столового напою, що володіє багатьма корисними властивостями для нормальної життєдіяльності нашого організму.

Лимонна кислота, яка міститься в каркаде, і про властивості яку ми згадували вище, має в своєму наборі корисних властивостей ще одне: вона здатна підсилювати дію антоціанів і флавонідів, що містяться в гибискусе.

А ось щавлеву кислоту, яка входить до складу практично всіх рослин з кислою зеленню, каркаде не містить. Адже відомо, що вона не те, що не корисна, а іноді навіть і шкідлива, оскільки бере участь у процесі утворення нирок. Завдяки цій властивості такий чай безпечний і для людей, які страждають на ниркові захворювання.