Сьогодні всім любителям мандаринів ми розповімо, як можна варити відмінне варення з цих солодких помаранчевих фруктів. З цих пір пригощати себе і своїх гостей мандаринами можна буде не тільки взимку, в самий розпал їхньої популярності, а, наприклад, і влітку, нехай навіть не свіжими фруктами, а у вигляді варення. Варити цю солодкість зовсім не складно, особливо якщо слідувати настановам щодо його приготування, описаним в нашому рецепті. До речі кажучи, варення з мандаринів стали варити зовсім недавно, що викликає інтерес до цього солодкого страви у багатьох господинь. Тому сьогодні у вас є відмінна можливість дізнатися, як варити варення з мандаринів.

Спосіб приготування варення з мандаринів

Враховуючи те, що мандарини все ж вважаються екзотичними фруктами, то і варення з них варять не зовсім так, як ми звикли це робити з іншими фруктами або ягодами. Як відомо, вони відносяться до цитрусових фруктів, що вже саме по собі наділяє їх злегка кислим і гірким смаком, особливо, що стосується їх шкірки. Для того щоб це не змогло зіпсувати смак варення, перед тим як його варити з фруктами слід виконати деякі водні процедури, про які ми розповімо нижче. До того ж, як і багато інших видів варення, для мандаринового джему також знадобиться сироп, який варять заздалегідь.

Отже, як же варити варення з мандаринів?

Загалом, його приготування не займе багато часу і праці, але все ж необхідно проробити деякі моменти, які були згадані вище.

Насамперед, приготовані мандарини (1 кг) необхідно опустити в гарячу воду хвилин на п'ять, потім вийняти їх і охолодити в холодній воді.


Охолоджуватися мандарини повинні приблизно одну годину. Після цього фрукти виймаємо і за допомогою надрізів ділимо їх на половинки.

Перш ніж почати варити саме варення з мандаринів також потрібно приготувати і сироп, для якого знадобиться кілограм цукру і неповний склянку кип'яченої води.

В цей же сироп опускаємо половинки мандаринів. Після того, як отримана маса закипає, варимо її на слабкому вогні до готовності (приблизно 10-15 хвилин).

Останнім етапом приготування мандаринового варення - це закочування його в банки. Досить часто для цього використовуються баночки з закручуються кришками, що досить-таки практично. Перед закочуванням банки повинні бути обов'язково простерилізовані, а після - поміщені в тепле місце.