Часте використання мікрохвильовки для розігріву їжі з часом призведе до цілком закономірного питання про те, як її відмити від усіх цих шматочків їжі і жирних крапель, які осідають на верхній частині і стінках електроприладу. Паралельно з цим у жінок з'являється бажання зберегти цілісність мікрохвильовки, не даючи можливості сучасним миючим засобам пошкодити її. Пропонуємо вам покрокову інструкцію того, як можна легко відмити мікрохвильовку.

Покрокова інструкція чистки мікрохвильовки

Щоб відмити мікрохвильову піч ідеально, необхідно слідувати простим радам по її чищенню: це не тільки призведе до бажаного результату, але й не займе багато вашого часу.

Починаємо мийку з дверці. Її можна протерти лимоном, а потім вологою ганчірочкою, або ж водою, розведеною вичавленим лимонним соком. Практика свідчить, що дверцята і скло відмити найпростіше - від них залишки розігріваються страв відстають ідеально.

Тепер приступаємо до чищення корпусу мікрохвильовки. Щоб полегшити це завдання, можна проробити маленьку хитрість. Беремо тарілку, в якій ви зазвичай розігріваєте їжу, наливаємо туди просту воду, кладемо пару часточок лимона і ставимо у піч хвилини на три-чотири.


Щоб відмити мікрохвильову пічку було легше, процедуру варто повторити кілька разів.

Далі беремо звичайну ганчірку і протираємо внутрішні сторони мікрохвильовки. Однак слід зазначити, що цей спосіб очищення печі видаляє лише недавні сліди від розігрівається їжі.

Якщо вище описані процедури не допомогли очистити всі плями, то слід перейти до наступного етапу. Тут на допомогу прийдуть спеціальні миючі засоби, які призначені саме для чищення мікрохвильової печі. Будь-які інші хімічні засоби можуть пошкодити корпус печі.

Якщо ви хочете очистити мікрохвильовку швидко і ідеально, дотримуйтесь вище описаним радам, але ні в якому разі не використовуйте для цього ножі, жорсткі тканини або грубі щітки - все це може привести до подряпин, а в майбутньому і до поломки печі.

І надалі ви можете позбавити себе від цієї малоприємній чистки печі, придбавши спеціальну при цьому зовсім недорогу кришку для розігріву їжі.