Шелак - прекрасний спосіб отримати стійке покриття для нігтів, причому зробити його можна як в салоні, так і в домашніх умовах. Манікюр - це одна з тих важливих деталей, яка робить будь-який образ завершеним і вигідно підкреслює його. Сучасний ритм життя практично не залишає жінкам можливості вчасно доглядати за манікюром, тому часто вони повністю відмовляються від нього.

Напевно і ви прийняли для себе рішення, що краще не фарбувати нігті, ніж постійно ходити з потрісканим лаком. Якщо ви теж мрієте про те, щоб нігті можна було нафарбувати один раз в два тижні і покриття не ушкоджувалося під час виконання справ по дому, то шелак - ідеальне рішення для вас.

Якщо говорити простою мовою, то шеллак - це надміцне покриття для нігтів, гель, що має властивості лаку. Даний варіант манікюру чудово підійде для тих, хто прагне заощадити час на догляд за нігтями. Оскільки шелак має властивості гелю, він здатний триматися на нігтях кілька тижнів і не пошкоджується під час прання, миття посуду тощо. При цьому шелак настільки просто використовувати, що його можна наносити навіть в домашніх умовах. Багата палітра кольорів, прекрасний зовнішній вигляд і блиск роблять його прекрасним замінником лаку для нігтів.

Чому SHELLAC краще аналогів?

На відміну від біогелю, шелак абсолютно не пошкоджує нігтьову пластину, тому вона зберігається в порядку. Під час зняття покриття вам не доводиться спилювати нігтьову пластину, що зберігає її здоровою.

Перед нанесенням шелаку немає необхідності попередньо обробляти ніготь. Більш того, шелак володіє властивостями, що відновлюють: він робить нігті більш міцними і жорсткими.

SHELLAC має дуже велику палітру кольорів, тому ви можете вибрати будь-який відтінок, починаючи від найяскравіших, закінчуючи акуратними пастельними відтінками.

Як нанести шеллак в домашніх умовах

Щоб нанести SHELLAC на нігті, немає необхідності в додаткових пристосуваннях або умовах. Покриття наноситься на нігті точно так само, як звичайний лак, а сушиться також, як гель.


Він повністю висихає за дві хвилини під ультрафіолетовою лампою. По завершенню процедури ви полікуєте яскраве покриття на нігтях, стійке до розтріскування, сцарапиванію, сколів і змазування.

Підготовка рук до даного типу манікюру абсолютно аналогічна звичайному нанесення лаку. У першу чергу потрібно помити руки і обробити кутикулу, після чого відполірувати поверхню нігтя. Після цього на нігті наноситься базовий шар SHELLAC і нігті на 10 секунд поміщається під ультрафіолетову лампу. Після цього на висушений перший шар потрібно нанести перший шар кольорового покриття і потримати нігті під ультрафіолетовою лампою близько двох хвилин. Потім на нігті наноситься ще один шар кольорового покриття та його знову потрібно сушити дві хвилини під ультрафіолетовою лампою.

На завершення процедури потрібно нанести топове SHELLAC покриття.

Як зняти шеллак

Зняття шелаку в домашніх умовах також дуже просте. Тільки не потрібно намагатися зняти його звичайним засобом для зняття лаку - воно просто не буде на нього діяти. Зняти шелак з нігтів можна за допомогою чистого ізопропілового спирту або ацетону.

Для зняття шелаку вам знадобиться спеціальний пластир з прокладкою, який потрібно просочити рідиною і накласти на 10 хвилин на ніготь. Після цього потрібно акуратно помасажувати нігтьову пластину і прибрати пластир. Якщо все покриті не віддалилося відразу, візьміть ватяний тампон, просочіть його ацетоном і зніміть, як звичайний лак для нігтів.

І ще трохи про шеллак

Шелак від звичайного покриття для нігтів також відрізняється ціною. Так один пухирець SHELLAC покриття може коштувати близько 2000 рублів. Втім, його довговічність цілком коштує цих грошей, адже шеллак економить масу часу для вас.

Хоча шеллак простий і зручний для використання в будь-яких умовах, у нас в країні він поки не дуже популярний. Далеко не кожен салон надає цю послугу, тому є сенс робити його будинку самостійно у звичних умовах.

Купити його можна в інтернет-магазинах, в ідеалі - іноземних, так як це дозволить вам заощадити.