Іспанську технологію подовження і збільшення об'єму волосся відносять до "холодним" методиками. І варто сказати, що в останні кілька років саме вона стала займати у своїй галузі лідируючі позиції.

Кожна "холодна" технологія нарощування пасом так чи інакше ґрунтується на використанні різноманітних типів клею і хімічних препаратів. Ці склади комплектують з активаторами, під впливом останніх і виходять спайки натуральних і донорських пасом.

Сьогодні іспанська методика популярна не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. До її плюсів можна віднести швидкість у виконанні нарощування. Для того, щоб стати володаркою довгих і розкішного волосся необхідної довжини, дівчині знадобиться тільки кілька годин. Сенс іспанської технології полягає в тому, що штучні прядки майстер прикріплює до маленьких пасмам природних волосся. У чому ж тоді полягає відмінність цієї методики від всіх інших? У тому, що при нарощуванні застосовується особливий трикомпонентний клей, який абсолютно безпечний для власної шевелюри. Капсулки тут виходять маленького розміру, вони не помітні візуально, та й на дотик практично не помітні.

Вживаний при такому нарощуванні клеїть може витримувати дію високих температур і косметичних препаратів. Ще один безперечний плюс - форма капсул не утрудняє процесу розчісування.


Якщо вас цікавить продаж волосся ціни на іспанську технологію, то відзначимо, що матеріали для неї потрібні високоякісні.

Для збільшення і довжини, і об'єму волосся необхідно, як правило, від ста п'ятдесяти до двох сотень донорських прядок. Звичайно, тут багато що залежить від товщини, кольору і фактури ваших власних природних локонів. Тому вирішувати подібні питання потрібно попередньо проконсультувавшись з майстром. Термін носіння нарощених за іспанською методикою волосся складає в середньому від чотирьох до шести місяців. При правильному догляді і своєчасних корекціях донорські пасма можна носити до року.

У чому полягають правила догляду за волоссям, нарощеними за такою методикою? Вам не слід мити голову протягом хоча б двох-трьох днів. Просушувати пасма феном слід вкрай обережно, щоб не пошкодити місця кріплення. Підносити Елекроприладі (прасування, фени, термобігуді) близько до голови не слід. Від хімічної завивки нарощеного волосся можна не відмовлятися - а це додатковий плюс. На ніч краще всього збирають не тугу косу, або ж прибирати волосся в хвостик. Одним з головних достоїнств догляду за нарощеними за іспанською технологією волоссям є те, що їх можна мити звичайним шампунем.