Перший день народження дитини - це, мабуть, один з найбільш важливих днів у житті не тільки самої дитини, але і його батьків. Тому важливо, щоб це свято було незабутнім і яскравим, і зажурився в пам'яті лише приємними враженнями.

Коли дитині виповнюється рік, у нього вже починає формуватися характер, і він цілком може дати зрозуміти, що йому подобається, а що ні. Бажано складати план свята, виходячи, в першу чергу, з переваг дитини, адже це його перше свято, і саме він повинен бути в центрі уваги.

Не варто робити занадто галасливий і велелюдне свято - це може налякати дитину , або змусити його соромитися. Хоча деякі діти, навпаки, просто обожнюють гучні, веселі компанії вже в такому віці, тому вибір того, чи проводити гучне і яскравий захід, або ж відзначити цей день у колі родини, залежить від темпераменту дитини, чий день народження планується відсвяткувати.

Одним з основних атрибутів будь-якого дня народження є, безсумнівно, святковий торт.


Бажано замовити торт на день народження такий, який не буде занадто насичений кремами, та іншими інгредієнтами, велика кількість яких вживати дитині небажано.

Найкраще замовляти торт, який містить тільки натуральні інгредієнти, які не викликають алергічних, або інших дратівливих реакцій. Добре, якщо торт буде прикрашений фруктами, а не різними харчовими барвниками, які не завжди можна давати дитині, тим більше в такому ніжному віці. Ще одним відмінним варіантом вирішення проблеми вибору святкового торта, є самостійне його приготування. Торт, який був приготований з любов'ю, в домашніх умовах, завжди виходить смачніше і бажанішим як для самого винуватця торжества, так і для гостей.