Власницям довгого волосся, досить розпустити волосся і, якщо вони здорові і доглянуті, виглядають завжди чудово. Однак, несподіване запрошення на захід, спантеличить будь-яку дівчину, що ж незвичайного зробити з волоссям? Хочеться чогось оригінального, а часу на відвідування салону немає, та й до хорошого майстра, без попереднього запису не потрапиш.

Залишається, особисто зайнятися своїм образом. Повірте, за 5 хвилин можна зробити простою, але елегантну зачіску.

Необхідно лише - вміти плести косички. Адже не перший рік зачіски з косами і раніше в моді.

Для початку зберіть хвіст, зафіксувавши гумкою, на верхівці або на потилиці, або може бути збоку, це як вам подобається . Плетете звичайну косичку з трьох пасом. По закінченню, притримуючи однією рукою кінчик косички, інший, трохи витягаєте кожну прядку, але тільки з одного боку. Потім надягаємо гумку, щоб не розплелися наша коса.


І починаючи з кінчика, звертаємо по колу, до основи хвоста, при цьому, витягнуті пасма повинні залишатися зовні. А сторона, на якій не чіпали пасма, укладаємо всередину. Закріплюємо шпильками або невидимками, у нас повинен вийти квітка. Серединку квітки, можна прикрасити, аксесуаром для волосся.

Можливо, з одного хвоста зробити три коси і укласти їх у формі квітів. А може зробити кілька хвостів і розподілити їх по всій голові. І обов'язково зафіксуйте лаком, але і постарайтеся не переборщіть. Так як лак може погіршити вашу зачіску, у неї буде не охайний вигляд. Його краще розпорошити над головою, що б "легким хмарою" ліг на зачіску.

У кожному разі, не бійтеся експериментувати. Проявіть трішки фантазію і ваша зачіска, будить незвичайною і оригінальною. А хто майстер, створив ваш чудовий образ, для всіх залишиться загадкою.