Якщо вдома стоїть комп'ютер, то його власник напевно зареєстрований в такій соціальній мережі як "Контакт". Напевно ви не раз звертали увагу на статуси своїх друзів або сторонніх людей. Що може бути простіше, ніж придумати цікаве висловлювання і помістити його до себе на сторінку? А все виявляється не так - то просто. Ваш статус говорить про ваш сьогоднішньому настрої або він передає, то чим ви займаєтеся. Якщо ваш статус сподобався багатьом людям, вони можуть почати його коментувати чи просто ставити лайк.

Припустимо скоро настає міжнародне свято, у вашому статусі можна написати привітання адресоване всім друзям і знайомим. Якщо ви їдете відпочивати на море або у вас почалася сесія, то просто скажіть про це на вашій сторінці і вас певний час не турбуватимуть. Якщо ви хочете звернути на себе підвищену увагу, то достатньо написати відповідний статус.

Буває так, що сама людина не може придумати фразу, яку він хотів би бачити у себе на сторінці.


Зовсім не варто турбуватися, в інтернеті є маса статусів які написані спеціально для соціальних мереж. Можна зустріти статуси саме для "однокласників" або конкретно для "контакту". На спеціальному сайті є статуси про любов, сумні, смішні, про розлуку, загалом на всі випадки життя. Для зручності найпопулярніші вираження з'являються першими, якщо вам не хочеться того, що є у багатьох, потрібно просто перейти на останні сторінки.

Важливо розуміти, який статус ти ставиш на своїй сторінці, інакше ви можете просто нерозумно виглядати або потрапити в неприємну ситуацію. Якщо ви поставили дотепний статус, це дозволить виділити вас з натовпу, приверне більше прихильників. Свій статус ви можете міняти хоч кожну хвилину, а можете залишити його у себе на сторінці на довгий кількість часу.