Як відомо, для отримання вершкового масла використовують збиті вершки. Тому склад натурального і корисного для організму вершкового масла - це вершки, сіль і, можливо, незбиране молоко.

На що варто звернути увагу при виборі вершкового масла?

За найменуванню масло можна розділити на 3 види: "Селянське", "Любительське" і "Вершкове". Вони розрізняються за жирності: мінімальна 72,5% у "Селянського", трохи вище 78% у "Аматорського" і справжнісіньке масло - "Вершкове", його жирність 82,5%.

Справжнє вершкове масло обов'язково виготовляється за ГОСТом. Подивіться на упаковку, повинна бути не тільки ця абревіатура, а й номер ГОСТу 37-91.

Масло краще брати в упаковці з фольги. На відміну від пергаменту вона охороняє мало від впливу світла. Якщо світло потрапляє на масло, воно жовтіє, такий шар краще зрізати. Справжнє масло повинно бути однорідного кольору.


Не надто білого, але не жовтого.

Масло не повинно мати яскраво виражений запах. Якщо ви відчуваєте, що масло пахне молочними продуктами, значить були додані ароматизатори.

Гарне вершкове масло - продукт далеко не дешевий, т .до. виробництво вершкового масла вимагає великої кількості молока: до 20 л на 1 кг масла. Тому не радимо вам брати підозріло дешеве масло. Краще бути пильним!

Якщо хочете, можна вдома протестувати куплене масло. На теперішньому маслі чи не з'являються краплі води. А якщо кинути масло в теплу воду, воно має повністю розчинитися, утворивши рівномірну суміш.

Натомість вершкового масла можна придбати інші продукти, в яких натуральні сивки замінені рослинними жирами. Але тоді такий продукт не повинен називатися маслом і ціна на нього повинна бути істотно нижче! Не дозволяйте себе обманювати!