Весілля - одне з найбільш хвилюючих і щасливих моментів у житті. Як правило, молоді хочуть зробити своє весілля незабутнім, а, щоб зберегти пам'ять про торжество одруження на довгі роки, запрошують професійного фотографа.

Як і де знайти хорошого фотографа для весілля? Знайти фотографа - не проблема, запитаєте у знайомих, а краще використовуйте Інтернет, він сповнений спраглих роботи людей.

Довірити зйомку весілля краще фотографу, що спеціалізується саме на цьому виді роботи. У наше століття, дзеркальний фотоапарат доступний кожному, і багато людей, придбавши напівпрофесійну або навіть пристойну аматорську техніку, вважають себе фотографами. Не забуваймо, що у справжнього фотографа, на відміну від любителя, обов'язково має бути портфоліо. Попросіть фотографа показати вам його.

Переглядаючи портфоліо, в першу чергу вирішіть, чи подобається вам стиль зйомки, зверніть увагу на те, скільки весіль знімав фотограф, наскільки різні він робить знімки.


Також подивіться на обробку фотографій, запитаєте, чи виконує її фотограф самостійно або віддає кадри ретушерові. Досвідчений весільний фотограф виконує обробку самостійно. Буває таке, що портфоліо хороше, але кілька гарних кадрів можуть бути і випадковістю, тому крім портфоліо, попросіть весь матеріал хоча б з одного весілля, дивлячись на вихідні коди, ви зрозумієте, який відсоток хороших кадрів видає фотограф.

Найчастіше у популярного фотографа є свій сайт або сторінка в соц. мережі, присвячена творчості, там можна знайти його знімки в цифровому вигляді, біографію, інформацію про освіту та участі у творчий конкурсах, на сайтах також зазвичай є розділ, де можна прочитати відгуки клієнтів, але відсутність сайту не говорить про непрофесіоналізм людини, можливо, він просто далекий від Інтернету.