Весілля - серйозний і відповідальний крок у житті кожної людини. І підготовка до весілля є не менш важливим моментом, ніж саме весілля.

Як же влаштувати цей свята так, щоб після нього у молодят і їхніх гостей залишилися прекрасні спогади і яскраві враження? Як же ретельно підготуватися до весілля? Які деталі треба врахувати при підготовці? Докладніше ви дізнаєтеся з цієї статті.

Дата весілля. Насамперед, вам необхідно визначитися з точною датою проведення весільного заходу. Це допоможе вам заздалегідь оповістити всіх гостей про майбутню подію, а так само ви будете знати, скільки часу вам потрібно для його організації.

Бюджет. Його слід розпланувати в першу чергу. Визначтеся, скільки грошових коштів ви готові витратити на організацію заходу та інші весільні справи, відповідно до цього плануйте витрати.

Весільна подорож. Своє весільну подорож також слід спланувати до весілля. Визначтеся з місцем, в яке ви хочете поїхати. Погодьте це один з одним, виберіть турфірму, з якою збираєтеся поїхати (якщо збираєтеся їхати самостійно - докладно вивчіть інформацію про самому місці відпочинку і готелях, які розташовуються там, почитайте відгуки в інтернеті).

Місце для проведення весілля. Його обов'язково слід вибрати заздалегідь. Обдзвоните різні ресторани, дізнайтеся розцінки, з'ясуйте, чи не зайнятий у них день, в який ви хочете провести своє весілля, чи є вільні зали.

Тамада та ді-джей. Якщо ви не хочете самостійно займатися розвагою гостей і продумувати різні конкурси та розважальні заходи, вам слід найняти тамаду.


Вони можуть працювати самостійно (не залежати ні від яких організацій), а також можна найняти тамаду в організаціях з проведення свят (хоча, другий варіант, швидше за все, обійдеться вам дорожче, зате у вас буде гарантія, що вас не підведуть і тамада точно приїде на ваше свято). Якщо ви не хочете самостійно продумувати музичний супровід - ви можете найняти ді-джея. До речі, якщо ви хочете найняти і тамаду, і ді-джея, то варто врахувати, що їм, швидше за все, доведеться узгодити розважальну програму, тому можна найняти тамаду і ді-джея, що працюють разом.

Оформлення інтер'єру. Подбати про дизайн весільного інтер'єру слід заздалегідь. Найкраще для цих цілей звернутися в спеціальну дизайн-студію або в компанію з організації свят, де, згідно вашим побажанням, організують відповідний інтер'єр.

Гості.Следует скласти список гостей, яких ви бажаєте бачити на своєму весіллі. Потім їх обов'язково слід заздалегідь попередити про те, що вони запрошені і позначити їм дату проведення заходу. Рекомендується це зробити не пізніше, ніж за 2 - 3 місяці до самого весілля.

Весільні вбрання. Обов'язково замовте їх заздалегідь, найкраще за півроку - рік до самого весілля. Для цього зверніться у весільний салон або ательє, де вам пошиють наряди на вашу вкусу.І пам'ятайте, що правильно організована весілля є запорукою вашого доброго настрою та гарного настрою ваших гостей.