За останні кілька років Туреччина для багатьох стала доступною в плані відпочинку. І це не дивно. За цілком прийнятні гроші можна дозволити собі розслабитися, поніжитися на сонечку і поплавати в теплому Середземному морі.

Але для того, щоб відпочинок був нічим не зіпсований, важливо ретельно вибирати готель. Найчастіше людей підкуповує картинка (гарний готель, інтер'єр), але це досить ризикований спосіб вибору готелю. І так, що ж потрібно знати вибираючи готель в Туреччині?

Так як ми їдемо на море, то бажано вибирати готель з першої береговою лінією і власним пляжем. У цьому випадку не доведеться йти по жарі до пляжу, а всього лише достатньо зробити кілька кроків і опинитися на морі.

Велику увагу необхідно приділити такому питанню, як харчування. Кращий варіант - це коли в готелі кілька барів (наприклад, біля басейну і бар на пляжі), і згадується м'ясо на грилі (ось тоді ви точно не залишитеся голодними).

Також можна порадити вибирати ті готелі, які називають спа - готелями, на їх території знаходяться спа - центри, де навіть можуть запропонувати безкоштовний пакет послуг.

Далі звертаємо увагу на то, коли був останній ремонт будівлі і на загальну площу території.


Чим територія більше, тим відповідно буде більш комфортно.

Для туристів з дітьми вибір готелю ставати цілої епопеєю. Але тут теж все просто. Щоб малюки не нудьгували, в готелі повинен бути присутнім міні - клуб (де з ними будуть займатися і грати), дитячий майданчик на відкритому повітрі, дитячі басейни і анімація (у вечірній час проводять міні - дискотеки). Для зовсім маленьких ви можете попросити дитяче ліжечко і дитячий стілець в ресторані.

Дотримуючись цих правил, ви забезпечите собі приємний відпочинок!