Щоб взуття довго служила і добре носилася, потрібно забезпечити правильний догляд. Адже далеко не кожен знає, як доглядати за взуттям, яку він носить. Ми спробуємо вам розповісти про деякі корисні радах по догляду за вашою взуттям.

Якщо ви придбали нове взуття, спочатку походіть по будинку і перевірте, чи не натирає чи задник, або чи не тисне де. Якщо раптом, так сталося, то зволожите взуття одеколоном і походіть. Якщо тре задник, можна обробити його милом або свічок.

Коли взуття бруднить шкарпетки, потрібно її обробити тальком всередині, це буває часто з шкіряним взуттям, коли вона нова.
На шкіряне взуття наносите водовідштовхувальний крем, а замшеве обробити спеціальним засобом від вологи та бруду.

Для шкіряного взуття використовуйте крем, за її кольором. Крем буває на органічній основі, захищає взуття від вологи і утворює плівку. А є крем емульсійний, він утворює пористу плівку і краще захищає від бруду, він пропускає випаровування вологи, його рекомендують використовувати влітку.

Відмінна взуття Італія, а їли ви будете за нею правильно стежити, то вона прослужить вам дуже довго.

Лаковане взуття чистять яєчним жовтком або вазеліном, а потім натирають м'якою серветкою або оксамиткою.


Таке взуття не рекомендують носити в сльоту і сильну спеку.

Замшеве взуття вимагає ретельного догляду, оскільки вона сама вибаглива, хоча дуже красива. Є креми для цього взуття, але їх потрібно наносити, коли вона повністю суха, на очищення від пилу і бруду.

Коли з'явився на замші блиск або потертість, потрібно потерти це місце гумкою. А жирну пляму можна вивести бензином, або ж посипати тальком, а потім прибрати акуратно його. Небажано мочити замшеве взуття, і носити в негоду.

Ні коли не сушіть взуття на батареї або на інших опалювальних приладах, вона потріскається і швидко пропаде.

Врахуйте дані поради, і такий підхід продовжить термін служби вашої улюбленої взуття.