До вибору ювелірних виробів потрібно поставитися дуже серйозно і відповідально. У великому розмаїтті прикрас можна загубитися, але потрібно вибрати справжню і красиву річ. Це питання зараз і розглянемо.

Найголовніше, щоб з покупкою вас не обдурили, і ви придбали справжні прикраси. Визначтеся з вибором ювелірного магазину, всі прикраси повинні лежати в потрібній послідовності, на кожному обов'язково повинен бути ярлик із свинцевою пломбою. На ярлику має бути вказана вага виробу, проба, артикул, ціна.

Поверхня ювелірної прикраси повинна бути ідеально рівна без опуклостей і шорсткості. Зворотний бік, так само повинна бути акуратною.

Якщо купуєте виріб з каменем, струсіть його, так ви перевірити чи міцно кріпиться камінь. Уважно прослідкуйте за замочками, вони повинні бути міцними і надійними.

Чи не посоромилися попросити у продавця сертифікат виробника.


За стандартом якості повинна бути упаковка, клеймо Державної інспекції пробного нагляду, товарний чек.

Можете попросити продавця дати вам потримати прикраси в руках , їли воно легке значити воно порожнисте, і може зігнутися. Обов'язково подивіться наявність проби, бажано це зробити через лупу. Именник повинен бути ліворуч, а проба правіше.

Коли купуєте ювелірні вироби з каменів, попросіть продавця, щоб він вам уточнив і роз'яснив, що написано на бирці, попросіть сертифікат на дорогоцінні камені. Але краще з цього питання проконсультуватися з досвідченим фахівцем. Ні коли не купуйте ювелірні прикраси в незнайомих місцях, з рук, або на ринку.

Нехай ваша покупка буде вдала і прекрасна.