Поради по установці міжкімнатних дверей. Ремонт починається з невинної витівки поклеїти нові шпалери. У результаті, вже подолавши перепланування, перед вами постає фінальне випробування у вигляді установки міжкімнатних дверей. Якщо навіть все не так епічно, але питання монтажу двері в кімнату не менш актуальне, дана стаття буде вам дуже корисна.

Якщо не маєте електроінструментом для врізки фурнітури, при виборі замка і петель уникайте округлих форм. Гострокутні частини фурнітури, які утапліваются в коробку і двері, значно простіше врізати стамескою. Інакше можна так і не домогтися якісного результату. Поперечний і Стоєв елементи коробки зручніше зібрати з прямим кутом стику. Лаконічніше виглядає, коли поперечина кріпиться між Стоєв, а не внахлест зверху. Будьте уважні, існують напівкруглі профілю, вони мають на увазі тільки косою пилок для збірки.

Всі оздоблювальні роботи, щодо стін і підлоги, повинні бути виконані до установки.


З особистого досвіду, була установка дверей в Митищах, недбайливий виконроб викликав бригаду на етапі штукатурення стін. Зрештою, встановлені полотна набрали вологи, набубнявіли і перестали закриватися. Підганяючи доборную дошку до отвору, зверніть також увагу, як вона прилягає до підлоги. Нерідко в цих місцях утворюється неприємна коса щілина, помічена лише після повного монтажу дверей.

Для жорсткого кріплення петлевий боку коробки в отворі, прикручуєте її довгими саморізами до стіни в місцях врізки петель. Гарненько утопите капелюшок, щоб безперешкодно накрити її петлею. На закінчення хочу згадати прислів'я про перший млинець, так нехай він буде не в вашому домі, а де-небудь в дачному сараї. І всі ми з вами добре знаємо, що найкращий учитель це досвід. Але набагато вигідніше його переймати, ніж добувати шляхом проб і помилок.