Натяжні стелі в будинку це не тільки данина моді і красі, а й простота в установці, можливість облаштування не тягне за собою основні переробки. Можете запланувати монтаж і установку цієї системи як на початковому етапі ремонту, так якщо ремонт вам зовсім не потрібно, але хочеться чогось новенького.

Так от, натяжні стелі стовідсотково впораються з цією завданням - освіживши і прикрасивши інтер'єр вашого будинку. Такі варіанти декору як поєднання глянсовою і матовою поверхні або більш тонкі нюанси в поєднанні шовковистого сатину з лаком або матом. А для найвимогливіших і імпозантних, тих, які хочуть, щоб їх будинок був унікальний - чудово підійдуть фотопотолкі, вони декоруються за рахунок фотодруку високого дозволу, нанесеної особливим методом на натяжний полотно.

Вибирайте будь-яке фото з каталогу компанії , що займається установкою, або знайдіть власне - повна свобода польоту фантазії! Фото або картинку прийнято розташовувати як по центру, так і в певному місці, яке найбільш захочеться виділити, будь то ліжко в спальні або дитячій, або зона над домашнім кінотеатром, яка завжди на виду.


Цікаво виглядають фотопотолкі у ванній кімнаті на тематику вабливих подорожей, морських чудасій або екзотичних квітів. Вони додадуть дещицю релаксу, коли ви захочете прийняти ванну.

Ну а щоб задекорувати стелю по всьому периметру кімнати - постарайтеся підібрати фото по одній тематиці, наприклад літаючі метелики різних розмірів і забарвлень, або карта зоряного неба з сузір'ями ваших знаків (чудово виглядають з додатковою точковим підсвічуванням за допомогою дрібних діодів і пультом управління колірного спектру) і мн. ін.

Якщо через якийсь час малюнок набридне, замінити тільки натяжний полотно - не таке вже дороге задоволення і зараз по кишені багатьом.

Головне звертати увагу на якість натяжної стелі, а воно безпосередньо залежить від виробника. Довіряйте перевіреним брендам з хорошою репутацією і користуйтеся послугами професіоналів при установці!