Сумочка - це предмет, в який жінка може пристрасно закохатися з першого разу. Дійсно, представниці прекрасної половини людства небайдужі до даного предмету, і підходять до його вибору з особливою увагою і ретельністю. І все-таки як правильно здійснити вибір жіночої сумки? Постараємося дати кілька порад.

1. Ви прогулюєтеся по бутіках і помічаєте сумку, здається що, вашої мрії. Перший справою вирішите є вам, з чим її носити. Лакована шкіряна сумка буде нерозумно виглядати зі спортивним костюмом, погодьтеся? Тому переберіть в голові весь свій гардероб і вирішіть для себе чи є у вас підходить під неї вбрання. Якщо ні, то звичайно можливо у вас є можливість поміняти під неї гардероб, але в протилежному випадку краще відмовитися від покупки.

2. Вирішіть, чи буде вона зручна і практична для вас . Тобто зметикуєте, вмістяться чи в неї всі необхідні і плановані вами речі або не буде вона для вас занадто великий.

3. Орієнтуйтеся в першу чергу на свій смак, а не на моду.


Адже мода змінюється катастрофічно швидко, а смак ще затримається на пару років.

4. Не купуйте сумку, яка вам, по суті, не по кишені. Повірте, сумка не варто того, що б влазити в борги і кредити.

5.Еслі ви купуєте сумку в подарунок, то в першу чергу поцікавтеся смаками її майбутньої власниці. І ще, якщо вже на те йде думка не потрібно купувати в подарунок аналоги брендових сумок та їх копії. Особливі дівчата не тільки швидко зможуть відрізнити їх від оригіналу, але й можуть дуже різко зреагувати. Багато дівчат вважають, що краще носити оригінал не дуже популярного бренду, ніж копії та аналоги.

6. Оцініть якість матеріалів сумки.

7 . Не будуйте стереотипів, що кожзам дорівнює поганої якості. Деякі кожезаменяющіе матеріали не поступаються якістю натуральній шкірі.