З кожним днем вивчення китайської мови стає все більш популярним, при чому мотивація до цього у всіх різна.

Дана стаття розкриє Вам головні секрети оволодіння китайською мовою, дасть дієві поради та рекомендації.

1. Як не банально це звучить, але основна запорука успішного оволодіння будь-якою мовою, а китайським - особливо, - це наполегливість, терпіння і повна самовіддача навчання. Оскільки мова дуже важкий, Вам знадобиться для його вивчення чимало сил і часу.

2. Спочатку навчання вивчіть звуковий лад китайської мови, його 4 тони, вивчіть всі його ключі, таблицю Палладія .

3. Виберіть хороший підручник китайської мови, але краще запишіться на мовні курси або знайдіть досвідченого викладача, в ідеалі - носія мови.

4. Бажано, щоб Ви мали можливість регулярного спілкування з носієм мови. Це дасть найбільш швидкі й позитивні результати у вивченні мови.

5. Приділяйте китайської мови не менше півгодини щодня, не роблячи перерв, тому що у вивченні мови головне - регулярність.

6.Кітай славиться своєю унікальною культурою. Тому неможливо досконально вивчити мову, нехтуючи вивченням традицій і звичаїв цього народу.

7. Ви повинні поставити перед собою конкретну мету - оволодіти китайською мовою - інакше нічого не вийде.


Мета може бути якою завгодно - від бажання дивитися фільми і читати книги в оригіналі до влаштування на роботу в міжнародну компанію.

8. При будь-якій можливості намагайтеся практикуватися в мові.

9. Читайте ієрогліфи на рекламних оголошеннях, в газетах, етикетках товарів. Вслухуйтеся в мову китайців по телевізору, радіо.

10. Зробіть картки з ієрогліфами з одного боку і з значенням і вимовою з іншого. Як тільки викроїте трохи вільного часу, переглядайте ці картки.

11. Запишіть на свій MP3-плеєр або Айпад аудіокниги, казки, пісні і регулярно прослухати їх.

Якщо Ви хочете здійснити китайські переклади в Москві, Вам необхідно насамперед звернутися до хорошого фахівця. Це може бути бюро перекладів або приватний перекладач. Тільки обов'язково перевіряйте наявність диплома у перекладача, оскільки існує безліч фірм, що надають свої послуги, але не всі з них можуть називатися справжніми професіоналами.

Вивчення китайської мови - трудомісткий, але дуже захоплюючий процес, який допоможе Вам відкрити перед собою двері в загадкову культуру і світ Південно-Східної Азії.