У наші дні величезний вибір дитячих гойдалок, ігрових комплексів. А є дитячі майданчики, в яких все поєднано, вони компактні, їх можна розмістити на невеликих просторах.

До вибору дитячого майданчика потрібно поставитися серйозно, в першу чергу це безпека для здоров'я ваших дітей, а по друге майданчик купується на кілька років, і повинна радувати дітей і бути в повному порядку.

Найперше ви повинні визначитися з сумою, на яку ви розраховуєте, і підбирати вже відповідно грошам.
Потрібно вибрати місце, де буде розміщуватися ваша ігровий дитячий майданчик. Виміряйте це місце, і головне, щоб воно було безпечне для дітей.

Продумайте, що хочуть ваші діти мати на майданчику. В першу чергу це гойдалки, вони можуть бути ланцюгові, у вигляді шин, можна замовити рукоходи і багато інших. На нижньому рівні можна мати маленький будиночок для малорухомих ігор або усамітнення, але все - таки більше діти воліють конструкції з відкритим простором для активних ігор.

Якщо ви вирішили зробити дітям подарунок, то купити дитячу площадку, не складе труднощів в інтернет магазині http://detskie-ploschadki.com.ua.

Потрібно вибрати матеріал, з якого буде споруджена дитяча площадка.


Він повинен бути міцний, екологічно чистий, надійним і безпечним. Метал і пластик буде в самий раз, на такому майданчику хлопці можуть розважатися навіть у зимовий час.

Перш ніж встановлювати майданчик, ретельно вивчіть інструкцію, ознайомитеся з заходами безпеки.

Встановлювати потрібно на рівній поверхні, щоб не було горбів і ям. В цілях безпеки рекомендують покласти амортизуючі покриття.

На бетон, асфальт краще не розміщувати дитячий майданчик. Тверда поверхня може травмувати дітей, коли вони будуть грати і пустувати.

Радуйте ваших дітей і робіть їм по частіше приємні сюрпризи.