Вирішивши створити інтернет магазин такий як iq toy, відгуки про який дуже позитивні, людина знає, який товар в ньому буде продавати. Лічені люди, відкриваючи інтернет магазини, не знають ідеї товарів. Але й вони з часом знаходять рішення.

Перед офіційним відкриттям інтернет магазину, насамперед необхідно придумати назву. Іноді цей перший крок стає непереборною завданням для сучасного торговця. Нерідко використовуваний домен повинен брати участь у назві. У цьому і полягає перша складність.

Інтернет безмежний. Щодня створюються мільйони нових сайтів, і підібрати доменне ім'я і таку ж назву дуже нелегко. Успішно куплене ім'я та домен - вдала угода. Звучать назви та доменні імена коштують дуже дорого. Іноді їх ціна доходить до тисяч американських доларів. Помилковим вважається вибір домену, де вказана, яка-небудь інформація про сам господаря. Небажано використовувати назву магазину і доменне ім'я з адресою, номером телефону, роком народження, абревіатурою, розшифровка якої відома тільки господареві.


Такі магазини з самого початку приречені на банкрутство.

Існування доменів на менш популярних ресурсах, таких як ***. Рф (де *** - ім'я домена), може істотно спростити пошук бажаного імені. При великій удачі можна вибрати коротку назву, що складається з двох або трьох слів. Слова можна спробувати розділити дефісами, але не використовувати їх в самій назві магазину.

Наступним кроком у веденні справ інтернет магазину є управління контентом . Господар щодня зобов'язаний бути присутнім в магазині, перевіряти замовлення, поповнювати асортимент.

Невід'ємною частиною успішного магазину є особисте спілкування з клієнтами. Невелике добре слово, завжди позитивно позначається на покупцеві. Звертайте більше уваги на спілкування з відвідувачами інтернет магазину.