Останні кілька років у надрах інтернету і в деяких модних жіночих журналах можна зустріти інформацію про чергову методикою схуднення, цього разу, за допомогою 25 кадру. Реальність це чи черговий рекламний трюк? Давайте розберемося.

Багато хто, напевно, знайомі з ефектом 25 кадру. Справа в тому, що око людини може сприймати в секунду тільки 24 кадру. Якщо встановити ще один - 25 кадр, то він буде сприйматися тільки підсвідомо, але не візуально.

Суть методики 25 кадр для схуднення полягає в тому, що на комп'ютер встановлюється спеціальна програма, яка потім налаштовується і включається. З цього моменту і починається вплив на підсвідомість. Таку методику використовують не тільки для схуднення, але і для позбавлення від нікотинової залежності.

Принцип, згідно з яким створена ця програма, можна порівняти з кодуванням або гіпнозом. Однак психологи вважають, що ефект від 25 кадру навіть більш ефективний, так як вплив відбувається постійно. Встановлена на комп'ютер програма зовсім не відволікає від роботи або спілкування на комп'ютері. Можна спокійно вести листування з друзями, грати в комп'ютерні ігри, набирати будь-які тексти і в той же час худнути.


Єдине, що можна помітити - це трохи помітне миготіння комп'ютера.

У програмі для схуднення за допомогою 25 кадру вбудовані фрази, які впливають на процес схуднення і обмеження себе в їжі. Ці фрази, при бажанні, можна змінити в настройках на свої власні, т. Е. Програму можна налаштувати індивідуально.

За допомогою 25 кадру можна не тільки схуднути або кинути курити, але й придбати будь-які корисні звички, позбутися будь-яких комплексів.

Час роботи програми 25 кадр можна також налаштовувати індивідуально, проте потрібно пам'ятати, що середній час впливу не повинно перевищувати 4 години на день. Після схуднення налаштування можна змінити на профілактичний режим роботи, наприклад, вставити відповідні фрази, скоротити режим щоденного впливу.

Переваги 25 кадру вже були описані вище, що стосується недоліків цього методу схуднення, можна сказати наступне. Вчені не до кінця вивчили підсвідому бік людини, тому не можна сказати точно, яке ще вплив 25 кадр зробить на підсвідомість.