З приходом літа настає пора довгоочікуваної полуниці, про яку багато хто мріє більший час року. Запаморочливий аромат і неповторний смак по праву роблять її королевою серед ягід.

Сучасна медицина вже давно довела, що полуниця є кладезью корисних властивостей і вітамінів (особливо вона багата вітаміном С і калієм) . Сік цієї ягоди очищає кров, а чай, заварений з її листя, підвищує рівень імунітету, сприятливо впливає на нирки і сечовивідні шляхи, допомагає у разі розладу шлунка, позбавляє від пітливості і т.д. Для приготування такого чудодійного чаю необхідно 2 чайні ложки листя залити окропом, настояти і процідити. Цей чай необхідно пити в теплому вигляді.

Практичні поради

На жаль, полуниця має ряд своїх недоліків: вона є дуже крихкою і чутливою ягодою, що відноситься до швидкопсувних продуктів. При легкому натисканні на ягоду її можна пошкодити, вона швидко втрачає аромат і зберігається зовсім недовго, тому її краще всього з'їдати відразу після покупки або збору. До речі, найкраще полуницю збирати рано вранці. Ягоди, які були зібрані під палючим сонцем, дуже швидко стають м'якими. Не варто збирати полуницю відразу після дощу, тому що мокрі ягоди дуже швидко вбирають вологу, внаслідок чого втрачають свій смак і аромат і дуже швидко псуються.

Якщо ви купуєте полуницю в магазині, то зверніть увагу на ягоди - вони повинні бути твердими і мати яскраво-червоний колір.


Держак повинен бути яскраво-зеленим, міцно прикріпленим до ягоді і не млявим.

Зберігаємо і Мороз полуницю

Так хочеться подовше зберегти цю королеву ягід, а як хочеться насолодитися нею в холодний зимовий час. .. Якщо ви бажаєте запастися полуницею на майбутній рік, то для того, щоб її зберегти, потрібно заморозити ягоди. Здавалося б, що може бути простіше? Взяли ягоди, помили і відправили в морозилку. Однак ті, хто так робив, знають, що нічого смачного і нагадує королеву ягід через час з морозилки не витягнути. Отже, щоб зберегти аромат і смак полуниці, для заморозки необхідно відібрати самі пружні ягоди. Потім їх слід промити, очистити від черешків і викласти на паперовий рушник для обсушування. Перед відправкою полуниці в морозилку, її необхідно розкласти на піднос, зробити це потрібно так, щоб ягоди не стикалися один з одним і попередньо підморожувати, це дозволить зберегти форму ягід. Через кілька годин ягоди можна діставати, розкладати по пакетах, щільно їх зав'язати і прибирати в морозильну камеру. Така полуниця може зберігатися до 10 місяців. Приємного зимування зі свіжою полуничкою!