Ще недавно кардинально помолодіти можна було лише за допомогою кругової підтяжки обличчя. Тепер все набагато простіше. Новий метод боротьби зі старінням шкіри називається APTOS.


методика омолодження обличчя
Shutterstock

Фахівці в області косметології створили нову методику омолодження APTOS, суть якої у впровадженні в шкіру спеціальних ниток з поліпропілену. До речі, матеріал розробив наш співвітчизник доктор Марлен Суламанідзе. Він вже більше 10 років з успіхом застосовується провідними пластичними хірургами Росії та 48 країн світу.

Принцип дії ниток дивно простий: хірург проводить нитку під шкірою за допомогою спеціального провідника, схожого на ін'єкційну голку. Насправді це стрижень з мікронасічкою, на яких закріплена нитка. Уже в момент введення лікар починає моделювати новий вигляд обличчя. Насічки розправляються, зрушують в потрібному напрямку тканини обличчя і надійно фіксують їх. Кінці ниток обрізаються і залишаються під шкірою.

До речі, нитки нікуди не зміщуються, навпаки, вони утворюють своєрідний каркас, дозволяючи чітко фіксувати овал обличчя.


Методика хороша і тим, що вона малотравматична, процедура проводиться під місцевою анестезією. Залежно від обсягу робіт час установки ниток триває від 15 хвилин до години. Результат процедури помітний відразу, тканини обличчя повертаються на те місце, де вони перебували кілька років тому. Особа набуває чітких обсяги і контури, але риси його залишаються колишніми, міміка не змінюється. Підтягуються щоки, вилиці, підборіддя, розгладжуються носогубні складки.

За даними розробників, що імплантуються нитки абсолютно нешкідливі, їх установка не вимагає надрізів і не залишає видимих рубців, не потрібна і післяопераційна госпіталізація. Фахівці запевняють, що після процедури процес старіння шкіри сповільнюється на три - п'ять років. Можна робити і повторні імплантації. Уже через кілька тижнів після введення ниток лікар дозволяє відвідувати будь косметологічні процедури по догляду за шкірою обличчя та шиї: робити масаж, пілінг, процедури по фотоомолодженню, використовувати біогелі.