Давно відомо, що більше всього про вік жінки свідчать зовсім не її обличчя і фігура, а стан шкіри її рук.

І це насправді вірне твердження, перевірене досвідом багатьох поколінь. Адже вікові зміни шкіри обличчя, а також придбані з часом недоліки фігури можна підправити в косметологічних салонах за допомогою різних омолоджуючих процедур. З руками ж така хитрість не пройде! Тому про догляд за шкірою рук не варто забувати. З молодих років необхідно приділяти цій частині свого тіла найпильнішу увагу. Чудовий результат, який здатний забезпечити правильний догляд за шкірою рук, безумовно дозволить вам ще довгий час викликати захоплення оточуючих вас людей.

Домогтися розкішного і доглянутого вигляду шкіри рук не так вже й складно. Щотижневі маски і пілінги, розслабляючий масаж і зволоження шкіри рук за допомогою кремів, бездоганний і постійно оновлюється манікюр - всі ці процедури зовсім не страшні і не вимагають великої кількості часу і коштів. Ще одним помічником у цій справі може стати така косметична процедура як парафінотерапія.

Традиційні процедури із застосуванням парафіну проводяться вже кілька десятиліть. Його прийнято використовувати як розслабляючого і розігріваючого кошти при проведенні сеансів масажу, а також у вигляді теплових компресів для лікування розтягувань і вивихів м'язів, профілактики загального стану суглобів.


Доскональне вивчення корисних властивостей парафіну і чиниться їм благотворний вплив на стан шкіри призвело до того, що процедури парафінотерапії стали з успіхом застосовуватися в косметологічних цілях. Парафінотерапія можна проводити на різних ділянках тіла, в тому числі на обличчі, стегнах, ногах, але особливо цінні такі процедури для шкіри рук.

Суть даної процедури полягає в тому, що температура шкіри під нанесеною на неї парафінової плівкою підвищується, як правило, на 1-2 градуси. Це дозволяє шкірним порам максимально розкритися і звільнитися від зайвої рідини, що містить токсини і солі. Потім, протягом того часу поки остигає парафінова маса, пори поступово звужуються, забираючи з собою крапельки води, що містять розчиненими поживними речовинами з крему. Цікаво те, що шлакові частинки вже не можуть назад повернутися в шкірний покрив. Корисні поживні речовини, володіючи меншими розмірами, витісняють їх з поверхні шкіри. Шлакові відходи видаляються з поверхні шкірного покриву вже після зняття парафінової плівки. Для закріплення результату шкіра рук обробляється захисним кремовим засобом.