Шорти - незамінна річ у гардеробі кожної жінки. Цей практичний предмет одягу відрізняється комфортністю і зручністю. До того ж, зшити шорти своїми руками не складе особливих труднощів. Вам знадобиться мінімум матеріалів і часу.

Шиємо шорти своїми руками

Що вам знадобиться, щоб зшити шорти:

- близько одного метра тканини для шорт;

- гумка;

- шпильки;

- швейна машинка;

- олівець;

- нитки;

- ножиці.

Для початку роздрукуйте викрійку шорт. Перенесіть викрійку на тканину і виріжте деталі шортів.

Склавши деталі шортізнаночнимі сторонами один до одного, сколіть шпильками одну передню і одну задню деталь . Зшийте на швейній машинці. Повторіть з двома іншими деталями шортів. Ображати припуск на шви. Розгорніть деталі по шву і пропрасуйте гарячою праскою. Складіть по шву зшиті деталі лицьовими сторонами один до одного. Загорніть, як показано на малюнку. Знову зшийте на машинці.

Розгорніть зшиті деталі і сколіть по вигину деталі. Прострочіть деталі шорт по вигину.

Візьміть передню і задню деталь шорт, складіть їх виворітними сторонами один до одного. Зшийте бокові шви шортів. Ображати припуск на шви, виверніть зшиті деталі, прострочіть, роблячи французький шов.

Тепер необхідно зробити нижню кромку шортів. Загорніть нижню частину шорт, приблизно на 1,5 сантиметра, як показано на малюнку, сколіть загини шпильками.


Потім загорніть ще раз на півтора сантиметра і скріпіть шпильками. Прострочіть з виворітного боку на швейній машинці. Повторіть з другої штаниною шортів.

Наступний етап - робимо пояс шортів. Загорніть верхню частину шорт приблизно на 2,5 сантиметра і сколіть шпильками. Потім зробіть ще один загин на 2,5 сантиметра і знову сколіть. По центру пояса задньої деталі зробіть позначку, як показано на малюнку. Перед тим, як зшити пояс, відзначте отвір шириною близько 5 см, щоб у вас була можливість втягнути гумку в шорти своїми руками. Зшийте пояс шорт на машинці до позначки.

Тепер відріжте гумку для шорт необхідної довжини. Зробіть позначки на гумці олівцем, як показано на малюнку. До одного кінця гумки приколіть шпильку і вставте в отвір в поясі. Простягніть гумку через весь пояс шорт на іншу сторону. Слідкуйте за тим, щоб інший кінець гумки випадково не опинився всередині пояса. Покладіть кінці гумки трохи внахлест один на одного. Переконайтеся в тому, що гумка НЕ перекрутилася. Зшийте кінці гумки шорт один з одним. Тепер сховайте гумку в пояс шортів, і зшийте отвір на швейній машинці.

Шорти, зшиті своїми руками, готові. Щоб зробити шорти оригінальними, ви можете використовувати абсолютно будь-яку тканину і різні декоративні прикраси.