Красива весілля - це не тільки мрія кожної дівчини, але і безлічі чоловіків. Проте варто лише такому хвилюючому і радісної події намітитися, як в кожній родині виникає одне і те ж питання: "Скільки потрібно грошей на весілля?". При приблизних підрахунках стрункі ряди цифр починають складатися у вражаючі суми з довгим хвостом нулів. Як же бути і де взяти гроші на весілля?

Варіанти проведення весілля

У подібній ситуації завжди є кілька варіантів її вирішення. Перший полягає в тому, що майбутній сім'ї необхідно визначити бюджет, який вони зможуть витратити на це радісне і хвилююче подія. Тому в такому випадку відповідь на питання, скільки потрібно грошей на весілля, буде геніально простим - стільки, скільки у вас є. Природно, є деякі моменти, які підлягають обов'язковій оплаті, інакше без них весілля просто не може відбутися - це гроші на покупку кілець і оплата послуг РАГСу. Додатковими весільними атрибутами, що знищують значну частину бюджету є наряди нареченої і нареченого, весільний кортеж, ресторан, музичний супровід і фото- і відеозйомка.

Не варто засмучуватися, якщо вам не по кишені покупка весільного плаття в ексклюзивному салоні, да наряди там красиві, але шалено дорогі. Навіщо вам переплачувати зайві гроші за бренд? Головне, щоб плаття вміло підкреслювало ваші достоїнства, так би мовити, було "по фігурі", адже навіть в самому простому, але акуратному і елегантній сукні можна виглядати королевою.

Організація весільного торжества - це вкрай клопітка заняття. Якщо ви володієте скромним бюджетом, але все ж хочете зіграти весілля, то для початку слід визначитися з кількістю гостей. Далі слід вибрати місце святкування, багато залежить від того, буде це ресторан або кафе. У ресторані ціна банкету на одного гостя може бути в кілька разів вище, ніж в кафе, тому слід проаналізувати ці витрати. При виборі закладу слід враховувати місце розташування, меню, стан приміщення та можливість домовитися з адміністратором про Привозі своїх спиртних напоїв і деяких продуктів.


У розважальних закладах ціна на алкоголь в два рази вище, тому спробуйте з адміністратором знайти золоту середину, наприклад, запропонуйте йому, що половину ви придбаєте самі, а другу половину напоїв замовите в закладі. Такий трюк дозволити вам заощадити значну частину ваших грошей. Тільки коли буде знайдений ресторан, обговорено меню і визначено підсумкове кількість гостей, тоді можна вже приблизно підрахувати, скільки потрібно грошей на весілля. За статистикою скромне весілля на 30 осіб обходиться молодятам та їхнім батькам в 3-5 тис. Доларів.

Другий варіант проведення торжества - для тих, хто не бажає обмежуватися у своїх бажаннях і скрупульозному підрахунку витрат для проведення весілля. Визначивши необхідну суму на свято, ви можете взяти кредит у банку або позичити гроші у родичів. Ми рекомендуємо поводитися подібним чином лише тим людям, які "твердо стоять на ногах" і впевнені в завтрашньому дні і в тому, що поступово зможуть віддати всі гроші, витрачені на весілля. Якщо ж ви не володієте такою впевненістю, то краще не ризикуйте і не починайте своє сімейне життя з величезних боргів. Повірте, скромний столик в недорогому ресторанчику для самих близьких серцю людей нітрохи не гірше пафосною весілля на 200 персон. Адже головне, щоб молоді були щасливі, а в їх будинку панувала любов і затишок. Тому скромні малобюджетні весілля мають повне право на своє існування.

Якщо ж вас зовсім не цікавить грошове питання, і ви просто хочете зіграти весілля своєї мрії, то тут все залежить тільки від вашої фантазії. У будь-якому випадку до організації будь-якого весілля потрібно підходити з позитивним настроєм, який допоможе зробити будь-яке торжество самим радісним і світлим подією.