Кожна дівчина мріє про довгі і густі вії, адже з ними очі і погляд набуває якусь загадковість і красу погляду. Але від природи не кожному дано мати такі вії, про які мрієш, і єдиний вихід наростити їх за допомогою косметолога.

Першим ділом, ви повинні знайти кваліфікованого майстра в салоні, який має хороші відгуки, для того щоб вам не нашкодили, адже при нарощуванні використовують різні клею і смоли, а вони можуть викликати алергічну реакцію, і перед тим, як наносити вам речовину, ви повинні провести пробу. Не варто, переглянувши пару відео уроків, самому намагатися зробити шовкове нарощування вій, так як ви можете поранити себе, використовуючи гострі предмети, такі як пінцет. Результат вашої роботи дуже засмутить вас, майстер завжди бачить краще, куди вам наклеїти вію, а у вас вони будуть наклеєні хаотично.

Не потрібно підбирати собі велику довжину вії, не робіть їх занадто густими, адже в цьому немає краси, а ви будете мати вигляд ляльки.


Краса повинна бути наближена до природної. Колір вій на кожен день потрібно використовувати чорний або коричневий, кольорові наносять на тематичну вечірку або на одноразовий макіяж. Синтетичні вії утяжеляют власні, і вони починають обламуватися, і тоді корекція вам знадобиться набагато частіше, ніж іншим, а це буде бути добре по гаманцю. Не беріть дешевий клей на основі дерев'яної смоли, він непрактичний у використанні, краще переплатити і небо що одного разу, прокинувшись з ранку, всі ваші вії будуть на подушці.

Ходіть вчасно на корекцію, адже тоді вам не потрібно буде їх знову переробляти, а так ви лише доповнюєте відпали вії.