Кожна представниця прекрасної статі мріє про довгих і пишних віях. Далеко не кожна може похвалитися шикарними природними віями. Але на сьогоднішній день існує досить методів, щоб виправити становище і домогтися бажаного результату.

Найпростіший з методів - це придбати накладні вії, але мінусом є те, що далеко не завжди вони виглядають максимально натуральними.

Другий спосіб передбачає використання спеціальних засобів, що містять комплекс корисних речовин, які сприятливо впливають і в якійсь мірі стимулюють ріст вій.

Третій спосіб набагато ефективніше попередніх методів, і на відміну від них допомагає домогтися стовідсоткового ефекту. Мова йде про нарощування вій. Сьогодні нарощування вій є дуже поширеною і досить простою процедурою. Щоб досягти результату досить деяких умінь, пристосувань і прислухатися до кількох простих порад.

Для того щоб в очі не кидалася неприродність, а результат позитивним варто проводити не одним суцільним поруч, а так званими пучками.


Також варто звернути увагу на всі аксесуари необхідні для цієї процедури, головне щоб все було якісним, тоді нарощені вії протриматися до двох тижнів. При цьому варто пам'ятати, що процедура вмивання повинна бути більш м'якою і акуратною, щоб не змити все красу завчасно. Якщо нарощувати вії по одній штучці на кожну свою натуральну, то розпізнати хитрість буде практично неможливо.

Варто відзначити, що поштучне нарощування, звичайно ж, набагато складніше виконати, та й часу на це справа піде набагато більше ніж при нарощуванні пучками, але кінцевий результат, безумовно, виправдає докладених зусиль. Залишилося тільки придбати все необхідне і братися за справу.