Всі люди хочуть заощадити, для цього вони ставлять будинку прилади обліку води, газу і так далі. Заощаджені гроші вони витрачають на себе. Так от бізнес це та ж людина, і економити на ньому необхідно.

Зараз я наведу і розшифрую кілька прикладів на чому можна заощадити.

1. Аутсорсинг

Найчастіше дуже це дуже вигідно, для невеликих компаній, які не потребують постійного знаходженні співробітника. Наприклад, це може бути фахівець по офісній техніці. Потреба в роботі такого фахівця мінімальна, оскільки техніка більшість часу працює справно, а заробітну плату йому треба платити постійно. Тому можливе укладання договору обслуговування техніки, зі сторонньою організацією, і в разі неполадки майстер виправить її.

2. Відмова від великих площ

Оренда зараз дорога, а зайві квадратні метри збільшують її вартість. Тому потрібно чітко прорахувати використовуваний простір, і орендувати саме його. Так само по можливості орендувати приміщення далеко від центру (якщо місце розташування офісу не принципово).

3.


Завантаження співробітників

Якщо зараз зайти в офіс, магазин, ресторан, то можна побачити персонал, який тиняється без діла, або ж по-простому розмовляє зі співробітниками. За такі розмови і гуляння він отримує гроші, і ці гроші віднімаються з роботодавця. Так ось це треба обмежити, працівник повинен бути завантажений рівно на стільки, скільки триває його робочий день, а інших не повинно бути. Такий підхід дозволяє добре заощадити. А на виручені гроші можна підняти заробітну плату своїм співробітникам, або виписувати премії, і це буде вигідніше, ніж утримувати недбайливого працівника.

4. Використання енергозберігаючих технологій

Зараз дуже багато говориться про економію електроенергії, тепла, газу, води. І це потрібно брати до відома. Необхідно по можливості замінити звичайне освітлення з лампами розжарювання, на діодні або люмінесцентні. У туалеті поставити кран з датчиком руху, щоб виключити можливість, що хтось забуде закрити кран.

Всі ці заходи, в сукупності дозволяють добре заощадити.