Ви, напевно, часто помічали за собою, як хотіли б витягнутися і покласти ноги, подихати трішки і просто розслабитися. І неважливо, якщо це займе всього лише кілька хвилин.

У моменти релаксації ваше тіло здатне оживити себе. Ви знаєте це, як факт, однак занадто зайняті мільйоном справ, які вам необхідно зробити, і ніяк не можете розслабитися.

Проте, навіть тоді, коли ваші дні забиті всілякими справами, ви все одно можете розслабитися . Існує величезна безліч простих речей, завдяки яким ви можете розслабитися, і їх найкраща сторона - це те, що навряд чи вони займуть у вас багато часу і вам не потрібно мати якесь химерне обладнання.

Отже, ось 5 простих речей, які можуть вам допомогти розслабитися і набратися сил:

1. У супермаркеті, де довгі черги і не так багато касирів, обслуговуючих покупців. Не турбуйтесь. Це можливість для вас розслабитися.

Замість того щоб переживати з приводу того, як довго ви стоїте в черзі, краще почніть глибоко дихати. Коли ви робите глибокі вдихи, то ви насправді допомагаєте поліпшити ваше кровообіг шляхом потрапляння більшої кількості кисню у вашу кров. Це допомагає вашому організму перезарядитися.

Спробуйте зробити 5 повільних глибоких вдихів. Переконайтеся, що ви глибоко вдихаєте через ніс, а потім глибоко видихаєте через рот.

глибоке дихання не просто розслабить ваше тіло. Ваш розум стане ясніше, позбувшись від затуманення в мізках, а ви знайдете кращу уважність.

Незалежно від того, ваш розум чи потребує чищення або ви самі потребуєте в позбавленні від стресу, просто намагайтеся глибоко дихати. Вам навіть не треба шукати якесь спеціальне місце для цього; просто почніть робити кілька глибоких вдихів, де б ви не знаходилися, і ви відчуєте себе набагато краще через кілька хвилин.

2. На роботі, але там деколи досить важко довести до кінця будь-яку спробу релаксації. Фактично, якщо вам вдалося "розслабитися" на роботі, то це може обернутися поганий стороною для вас.

Тим не менш, це не означає, що ви не можете розслабитися на роботі. Ви можете виконати деякі техніки для релаксації, які будуть непомітні для тих, хто за вами можливо спостерігає.

Ви годинами сидите перед комп'ютером, проводячи за ним більшу частину свого робочого дня? Якщо це так, то вставайте кожну годину, щоб розім'яти ваше тіло. Розминка відмінно допомагає кровообігу у вашому тілі.

Ця проста техніка допоможе вам позбутися почуття втоми. Ви станете більш сконцентрованим і уважним на роботі, а також ще більш продуктивним.

Поки ви за робочим столом, використовуйте кілька хвилин кожні півгодини на те, щоб закрити ваші очі і покрутити головою вперед-назад і з боку в бік.

Але що якщо ваша робота вимагає від вас стояти на ногах більшу частину дня? Використовуйте кілька хвилин час від часу, щоб розім'яти спину і боки.


Ця техніка допоможе вам у звільненні від напруги у всьому тілі, так як ваш хребет і ваші м'язи зможуть розслабитися.

Здійсніть коротку прогулянку, якщо у вас з'явився перерву або ви збираєтеся на обід. Ходьба є таким простим видом активної діяльності, що дає вам величезні переваги. Ви не тільки очистіть вашу голову від уявного шлаку, але ще й разомнете ваше тіло.

3.Просто помрійте, якщо у вас був напружений день, повний справ. Це займе всього лише пару хвилин. Коли ви мрієте, то дайте вашій уяві волю, і це проста дія подарує вам миттєве полегшення від стресу. Хто не потребує кількох хвилинах, щоб втекти з реального світу? Я, наприклад, використовую це при кожній нагоді.

Яке місце або подія робить вас щасливим або дарує спокій? Уявіть атмосферу цього місця чи події. Ви відчуваєте її? Чи є поруч хто з вами? Якщо так, то хто?

Навіть 5 хвилин щоденних мрій допоможуть вам бути більш розслабленими. Після таких хвилин ви зможете відчувати себе наповненим сил і будете готові підкорювати реальний світ.

4.Посміхніться, незалежно від того, що відбувається з вами. Вам не потрібно мати привід для посмішки. Давно доведено, що посмішка розслабляє і омолоджує організм.

Коли ви перебуваєте в громадському місці, переконайтеся, що посміхаєтеся людям. Посміхайтеся людям на роботі. Ви не єдиний, хто буде розслаблений. Ваша посмішка допоможе також іншим розслабитися.

Якщо у вас є маленькі діти, то посміхайтеся, поки вони з вами проводять час.

Неможливо бути в поганому настрої, коли ти посміхаєшся, і це допоможе вашим дітям насолоджуватися дозвіллям з вами, так як вони знають, що знаходяться в мирному, щасливому оточенні.

5.Смійтеся! Важкий день? Ви отримаєте миттєве позбавлення від стресу, якщо будете сміятися. Звичайно, якщо ви раптово зареготали, перебуваючи в супермаркеті чи на роботі, то оточуючі можуть вас сприйняти як дивакуватого типу. Так що, це може бути невідповідним часом для виконання цієї техніки з релаксації.

Відмінною ідеєю буде посміятися разом з ким-небудь. Наприклад, коли це доречно, розкажіть співробітнику забавну історію або анекдот. Поки ви відводите своїх дітей в школу, заспівайте разом з ними дурні пісні. Коли ви за комп'ютером, пошукайте в Інтернет і подивіться парочку смішних відео.

Коли ви виконаєте ці прості техніки для релаксації, то ви побачите, що здатні легко провести день з меншою кількістю стресу.

І коли ви повернетеся додому, то вам буде набагато легше розслаблятися. Після того, як ви освоїли просте мистецтво релаксації, ваша родина, друзі та колеги будуть любити вас новим і преобразившимся.