До 25-30 років колаген потихеньку руйнується, внаслідок чого шкіра втрачає свою пружність і еластичність. За допомогою масажних технік можна попередити процес старіння і в'янення шкіри обличчя. У ході масажу активізується кровотік, в результаті чого поліпшується стан шкіри. М'язи обличчя, як і м'язи всього тіла, потребують регулярних вправах. Якщо з ними не займатися, вони втратять свою пружність і еластичність, а це призведе до обвисання шкіри, появі зморшок, складок. Атрофія м'язів вплине на овал обличчя, він стане нечітким і розпливчастим. Щоб подібні зміни не торкнулися вашого обличчя, вже зараз почніть проводити омолоджуючий масаж. Регулярне виконання масажних прийомів допоможе підвищити тонус м'язів, поліпшити їх фізичний стан і як наслідок - шкіра обличчя і шиї стане пружною і підтягнутою.

Вибір виду омолоджувального масажу залежить від стану шкіри. Класичний масаж корисний в'янучої шкірі, для підвищення тонусу м'язів, розгладження неглибоких зморшок і рубчиків, при підвищеній сухості шкіри і просто для того, щоб добре виглядати. Класичний омолоджуючий масаж виконується за допомогою всіляких погладжувань і розтирань з використанням масажного масла або крему.Пластичний омолоджуючий масаж рекомендується при зів'ялої і истонченной шкірі. Дана техніка ефективно усуває мімічні складки, целюліт на підборідді, повертає тонус м'язам, коригує одутлі і набряклі форми обличчя. Пластичний омолоджуючий масаж проводиться по тальку, масло і крем в цьому випадку не застосовуються.

Щипковий омолоджуючий масаж виконується прийомами погладжування, розминання, вібрацією і глибокими щипками. Цей вид омолоджувального масажу дуже корисний при себореї, застійних плямах і після процедури гігієнічної чистки шкіри. Щипковий масаж рекомендується при товстій шкірі, рубцях і инфильтратах. Масаж проводиться з використанням тальку.
Тривалість масажу в середньому двадцять хвилин. Але повний масаж добре переносить тільки нормальна шкіра. Товщина шкіри визначає тривалість процедури - чим тонше шкіра, тим коротше сеанс. Тривалість сеансу скорочується, якщо на шкірі з'являються почервоніння.