Всі навколо тільки і твердять про шкоду рафінованого цукру, але, тим не менш, список продуктів, в які обов'язково додається цукор, нескінченний. Людський же організм за своєю природою зовсім не пристосований до вживання цукру, тим більше у великих кількостях. За статистикою, один росіянин з'їдає в день більше ста грам цукру, при цьому, абсолютно в ньому не потребуючи. Так чому ж цукор так шкідливий чому від його використання краще відмовитися?

По-перше, цукор має властивість відкладатися в коллагене (білку з якого складається сполучна тканина), що, з часом, значно знижує еластичність шкірних покривів і призводить до передчасного старіння.

Цукор викликає почуття голоду. Якщо ви їсте багато солодкого, у вас виникає помилкове відчуття голоду, ви починаєте безконтрольно харчуватися, що в підсумку може призвести до надмірної ваги, діабету і багатьом іншим захворюванням.

Вживання в їжу солодощів швидко входить в звичку, відмовитися від якої вкрай складно. Залежність від цукру прирівнюється вченими до залежності алкогольної або наркотичної.

Накопичення жирів в організмі теж може відбуватися через надмірне вживання цукру.


Цукор - продукт висококалорійний і, до того ж, стимулює засвоєння вживаються в їжу жирів. У цукрі не міститься ніяких вітамінів і мінералів.

Цукор робить негативний вплив на кістки і зуби, приводячи до остеопорозу і карієсу. Справа в тому, що для засвоєння рафінованого цукру організму потрібно дуже багато кальцію. Таким чином, цукор вимивається з кісток. Підвищена кислотність у роті, внаслідок вживання цукру, призводить до появи хвороботворних бактерій і до пошкодження зубної емалі.

Крім цукру існують, так звані, штучний підсолоджувачі, які можуть бути ще шкідливіше цукру . Наприклад, у США - це кукурудзяний сироп, який багаторазово підсилює відчуття голоду. Постійно вживаються американцями фастфуд і високофруктозние замінники цукру вже призвели націю до тотального ожиріння.

Звичайно ж, цукор необхідний людині для нормальної життєдіяльності, от тільки вживати його краще не рафінованим, а містяться в натуральних продуктах, таких як фрукти, овочі, мед. І бажано повністю виключити зі свого раціону цукерки, згущене молоко, торти та варення. У цих продуктах концентрація рафінованого цукру дуже висока.