Коли ми починаємо старіти?
Планка піднімається все вище: колись 25 років вважалися віком критичним. Наука стверджувала, що саме з цього віку людина починає боятися старості. А сьогодні жінка і в 50 аж ніяк не схильна вважати себе літній. Правда, будемо самокритичні: іншим представницям слабкої статі не завадило б більш тверезо оцінити себе. Але якщо вже чоловіки набагато раніше помічають лисину на голові ровесника, що говорити про нашу сестрі, здатної помітити найменшу зморшку у приятельки і вперто не бажає бачити своїх очевидних ознак в'янення.
Але наодинці щось із собою ми не лукавимо. Так що кожна з нас почує, коли продзвенить тривожний дзвіночок. Відразу зверніть увагу на ваш спосіб життя. Головне на ваш раціон харчування. Як ретельно пережовувати їжу, що вживаєте, які порції. Пам'ятайте, з-за столу треба виходити з легким відчуттям голоду. Якщо любите солодкі борошняні вироби, доведеться відмовитися, принести в жертву заради вашої молодості, яку ви хочете продовжити. Основним секретом молодості є сирі продукти. Увімкніть у харчування сирі овочі, фрукти, ягоди. За два - три години до сну ніякої їжі.
Скільки часу ви виділяєте сну?
Здоровий сон - панацея молодості.


Відтепер, візьміть за правило 8:00 спокійного сну. Відмовтеся від вечірнього перегляду телевізора і читання в ліжку. Перед сном робіть прогулянки. Навіть у дощ. Повітря, насичене вологою, - еліксир молодості.
Хочете залишатися молодою?
Вранці обов'язково приймайте контрастний душ, після нього облийтеся холодною водою і жорстким рушником розітріть все тіло до легкого почервоніння. Це не тільки для припливу сил, енергії. Очищається верхній, ороговілий шар шкіри, пори відкриваються, тіло дихає, поліпшується оновлення клітин.
Той же контрастний душ і ввечері за пару годин до сну, він підбадьорить і наситить шкіру вологою і киснем. Перед сном ретельно очистити шкіру обличчя. Найкраще мити обличчя і шию молоком, воно злегка відбілює і живить шкіру. Молоко повинно бути теплим. У сезон огірків, додавайте огірковий відвар в молоко. Для очищення обличчя можна використовувати підігріте соняшникова або лляне масло. Менше вживайте декоративну косметику, шкіра втрачає еластичність. Після, добре прийняти теплу ванну. Це розслабляє і заспокоює, помітно поліпшує сон.
Тільки бажання, самодисципліна і намір не здаватися допоможу залишатися вічно молодими. Немає нічого неможливого. Ми молоді, поки рухливі.