Як відомо, головною метою ін'єкцій ботокса є мімічні зморшки, точніше - їх усунення. Тому багато жінок, які вкрай уважно ставляться до своєї зовнішності, причому часом надміру, все частіше вдаються до допомоги ботокса як до рятівної "соломинці", що продовжує їх молодість.

Проте, слідуючи відомому висловлюванню "якщо в одному місці прибуло, то обов'язково убуде в іншому", стає очевидним, що ін'єкції ботокса не так вже хороші, якими їх прийнято представляти.

Як стверджують американські фахівці, і підтверджує практика, ін'єкції ботокса можуть позбавити людини однією з основних його душевних складових - простих людських емоцій. І все тому, що укол ботокса паралізує лицьові м'язи - саме таким чином активізуються захисні функції шкіри, розгладжують наявні зморшки і запобігають появі нових небажаних утворень.


Але разом з тим з обличчя людини "стираються" і сліди прояви його емоційного стану.

Один з авторів дослідження - професор психології Джошуа Девіс - заявляє про те, що: "Після введення ботокса в глибини шкірного покриву обличчя людини виявляється начисто позбавленим усіляких зовнішніх проявів емоцій. Звичайно ж сама людина зберігає свою колишню реакцію на різні емоційні подразники. Але в той же час м'язи його обличчя вже не здатні рухатися так, як це було колись. В результаті таких метаморфоз вираз обличчя людини змінюється в сеньшей ступеня, а його мозок отримує менше інформації ".

Як саме впливає на мозкову активність вираз людського обличчя, займаного" уколами краси ", і що в той момент відбувається з його емоційним станом, - ученим належить ще з'ясувати.