Ноутбук - в перекладі "записна книжка" - вже давно не розглядається як настільки примітивне пристрій. На сьогоднішній день ноутбук - це невід'ємний атрибут будь-якого мобільного ділової людини. За швидкістю та обсягом пам'яті ці пристрої вже давно не поступаються стаціонарним настільним персональним комп'ютерам. Його можна носити з собою. Завдяки наявності акумулятора, ви можете влаштувати своє робоче місце навіть там, де немає мережі електрики. Вся найважливіша і потрібна інформація завжди у вас під рукою.

Але сьогодні ноутбук - це не тільки робота, це ще й відмінний пристрій для розваги. Спеціально для любителів самих останніх версій комп'ютерних ігор розробляються дуже потужні ноутбуки. Який же ноутбук вибрати по потужності з величезної кількості, представленого покупцеві? Відповісти на це питання однозначно дуже складно, тому виробники з шаленою швидкістю навперебій випускають найновіші моделі, що перевершують усіх своїх попередників і конкурентів. Спробуємо розглянути кілька найпотужніших ноутбуків, представлених в наших магазинах на сьогоднішній день.

HP Pavilion g6-2025sr

Один з таких ноутбуків. Оснащений двоядерним процесором AMD, частота якого 2,6 ГГц, 2 відеокарти Radeon, оперативна пам'ять 6 ГБ, максимальний обсяг "оперативки" 8 ГБ, обсяг "вінчестера", або жорсткого диска, 1000 ГБ. Крім того, в нього вбудовані нові високоякісні динаміки, з підтримкою Dolby Advanced Audio, які повною мірою дозволять вам насолодитися якісним переглядом фільмів, прослуховуванням музики або грою в самі останні новинки комп'ютерних ігор. Для забезпечення безпеки розроблена нова технологія ProtectSmart, яка зупиняє роботу жорсткого диска в момент падіння для збереження оброблюваних даних. Вага ноутбука 2,5кг.

ASUS G75Vw-90N2VL112W3217VD53AY

Ще один представник ігрових ноутбуків для любителів швидкості. Оснащений чотирьохядерним процесором на базі Intel Core з частотою 2,3ГГц, оперативною пам'яттю в 12ГБ, максимальне розширення оперативної пам'яті 16ГБ, відеокарта підтримує DirectX 11, обсяг "гвинта" - 2х750 ГБ.


Крім того, операційна система Windows вже інстальована - у версії 7 Home Premium, є також окуляри для перегляду 3D ефектів, сенсорна панель мультитач. Ідеальний варіант ігрового комп'ютера. Вага ноутбука 4,5кг.

Acer Aspire 5742G-386G32Mnkk

Також представник найбільш потужних ноутбуків на сьогоднішній день. Оснащений двоядерним процесором на базі Intel Core, частота якого 2,53ГГц, оперативною пам'яттю 6ГБ, максимальної оперативною пам'яттю 8ГБ. Жорсткий диск об'ємом 320ГБ, встановлена Windows 7 Home Basic в якості операційної системи, автономна робота до 4 годин. Хороший екран, відмінна графіка. Чудово підійде як для роботи, так і для ігор і розваг. Вага ноутбука 2,6кг.

Samsung NP300E5X-U01

Представник ноутбуків з потужністю нового покоління. У комплектацію входять: двоядерний процесор на базі Intel Core з частотою 2,5ГГц і режимом турбо, при роботі в якому частота сягає позначки 3,1ГГц. Оперативна пам'ять 4ГБ, максимальна - 8ГБ, обсяг на вінчестері - 500ГБ. Хороша графіка, відмінні колонки дозволять повною мірою насолодитися переглядом фільмів, прослуховуванням музики або грою в комп'ютерні ігри. Працювати на цьому портативному комп'ютері буде не менш комфортно, ніж розважатися. Вага пристрою особливо порадує тих, що часто пересувається - 2,3кг.

Найпотужніший ноутбук у світі

Це були моделі ноутбуків, які вже сьогодні можна придбати в будь-якому магазині техніки. Але інформаційні технології не стоять на місці, і незабаром ми очікуємо появу нового найпотужнішого ноутбука у світі. На це звання претендує новинка фірми Eurocom під назвою Scorpius. Оснащений цей щонайпотужніший гаджет процесором на базі Intel Core з частотою 3,8ГГц, а оперативна пам'ять такого ноутбука може розширюватися до 32Гб. Дві графічні відеокарти, екран 17,3 дюйма (діагональ), дозвіл екрана 1920х1080 пікселів, підтримка 7-канального звуку з сабвуфером роблять цей пристрій на сьогоднішній день найбільш потужним в світі. Вага приладу складає 3,5кг.