Коктейлі в наш час завойовують найширшу популярність. Ці напої містять у собі не більше 5 складових, також допускається додавання в малих дозах таких інгредієнтів, як сіль, приправи або біттери і т. Д. Коктейлі по своїм компонентам можуть бути різними. Особливу увагу варто приділяти льоду, тому що він входить до складу майже всіх коктейлів. Для його приготування переважно використовувати або слабо мінералізовану, або прозору, очищену воду без будь-якого присмаку.

Історія коктейлю

Найбільш романтичною є перша легенда появи коктейлів. У далекому 1770 у власника бару, що знаходився в Нью-Йорку, зник бійцівський півень. Було оголошено винагороду за знахідку - весілля з дочкою господаря бару. Один армійський офіцер, через деякий час, приніс півня господареві, але цей півник виявився без хвоста. Господарю питного закладу нічого не залишалося, як сповістити всіх про майбутнє одруження. Донька власника питного закладу, що працювала за стійкою, так зніяковіла, що від хвилювання початку змішувати різні напої. Їх так і стали називати "cock tail", що в перекладі означає півнячий хвіст.

Наступна легенда прийшла до нас із Франції. У провінції Шаранта в XV столітті почали перемішувати спиртні напої з вином і називали їх coquetelle, що з французької перекладається як коктейль.

В основному, головним складовим будь-якого коктейлю є міцний напій. Напевно, інгредієнтом перших коктейлів був джин. Часто солодкуватий присмак джина намагалися заглушити, змішуючи його з іншими напоями. Початкові рецепти коктейлів, які дійшли до нас, були складені в 60-70 роках XIX століття. До них можна віднести такі найвідоміші коктейлі, як Manhattan, Daiquiri і Martini. У 20-30 роках було винайдено багато найвідоміших коктейлів, що відносяться до класики жанру.

Список рецептів найбільш відомих і улюблених коктейлів в світі

Такий напій, як "Мохіто", створюється з білого рому і м'ятних листя. У наш час відрізняють слабо-і безалкогольний "Мохіто". Батьківщиною цього коктейлю є острів Куба. Найбільш популярним він став у США.

Щодо першої теорії назву цього коктейлю походить від іспанського слова "мojo", що перекладається як "зменшувально". Прихильники другої теорії наводять свої аргументи: мохіто походить від іспанського слова "мохадіто" ("злегка вологий"). У традиційний рецепт "Мохіто" входять 5 компонентів, а саме: ром, лайм, содова, цукор, а, крім усього іншого, м'ята. Комбінація солодкого цитруса з освіжаючою м'ятою, яку додавали в міцний ром, зробила "Мохіто" одним з найулюбленіших напоїв в літню пору. Якщо ви захочете зробити безалкогольний "Мохіто", то вам слід замінити білий ром на воду з коричневим цукром.

Для класичного рецепту "Мохіто" знадобиться 1 лайм, м'ятні листя, содова, 60мл білого рому, звичайно ж, лід і коричневий цукор. Отже, змішуємо сік з лайма з цукром, додаємо листя м'яти і все це поміщаємо у високу склянку. Потім кладемо лід, зверху наливаємо содову і ром. Так як "Мохіто" є найулюбленішим коктейлем, то у нього є багато варіантів, що припаде до смаку будь-якому завсіднику барів. До нього часто додають полуницю, яблучний або апельсиновий сік.

Коктейль під назвою "Маргарита"

Найвідомішим коктейлем, який п'ють у фільмах, є "Маргарита.


В основі напою лежить текіла. Існує багато версій походження назви цього коктейлю.

За однією з перших версій Карлос Херрера, будучи барменом в Тіхуані, створив цей коктейль для популярної в ті часи актриси Маргарити Кінг. За другою теорії в 1948 році власник мережі готелів Hilton, а саме Тіммі Хілтон, спробував цей напій на віллі господині Маргарити Сеймс в Акапулько. Теорія №3: в далекому 1936 бармен Денні Негрете, в готелі Креспо, що розташований в Пуебло, створив цей коктейль для своєї дівчини Маргарити.

Для класичного рецепту нам знадобиться 1 частина соку з лайма і стільки ж текіли,? частини лікеру Куантро. Даний напій потрібно готувати з колотим льодом або в шейкері або в блендері, також його переважно подавати в охолодженому широкому келиху, призначеному для таких напоїв. Краї келиха прикрашаються сіллю або цукром.

Ах, ця "Кривава Мері"!

1 грудня в Нью-Йорку (США) було оголошено днем такого коктейлю, як "Кривава Мері". Існує багато легенд появи цього коктейлю. Приміром, на початку ХХ століття в паризькому барі, іменованому "Нью-Йорк", барменом Фернандо Петіо, які працювали тут же, був створений цей найпопулярніший коктейль - "Кривава Мері". За однією з найперших версій, Фернандо назвав свій винахід "Red Snapper", що означає "Червоний Люциан". Але один з любителів цього напою назвав його "Кривава Мері", після чого ім'я за напоєм так і закріпилося.

За другою легендою сам Фернандо Петіо назвав коктейль "Кривава Мері", хоча ця назва адміністрації бару не подобалося. Вони хотіли назвати його "Кінг Кіл".

Третя легенда говорить про те, що в США, в Чикаго, існував бар з найменуванням "Ковш крові", і його постійною відвідувачкою була дуже і дуже приваблива леді на ім'я Мері, в її честь і був названий напій.

Спочатку до складу цього напою входили лише горілка і томатний сік. Але по закінченню років так 15 після його винаходу до цих примітивним компонентам почали додавати різні приправи.

Для виготовлення коктейлю "Кривава Мері" потрібно взяти 1 частину томатного соку,? частини горілки, 1/6 частини лимонного соку і вустерширського соусу, також, якщо хтось бажає, можна додати соус табаско, перець і сіль. Всі рідкі інгредієнти потрібно влити в хайболл і потім додати лід, гарненько перемішати і приправити за смаком перчиком і сіллю. Якщо хочеться гостроти, то можна в коктейль додати пекучий червоний перець.

Існує ще "Кривава Марія" (Bloody Maria), в основі якої лежить текіла, а не вищезазначена горілка. Для цього нам потрібно взяти текілу, чайну ложку хрону, соус табаско, вустерширський соус, лимонний сік, сіль, перець і, звичайно ж, томатний сік. Також в коктейль можна додати діжонську гірчицю, Шеррі або ж розсіл від молюсків. У хайболл слід покласти лід і влити всі рідкі компоненти. Зверху налити томатний сік і перемішати вміст, переливаючи з келиха в келих.

Також існує і безалкогольна версія цього коктейлю (без горілки), так звана "Дівоча Марія".