Мабуть, кожна сучасна людина знає, що сьогодні знання англійської мови - це можливість отримати вигідну роботу, знайти цікавих друзів за кордоном, це можливість вирушати в закордонні поїздки без страху виникнення мовного бар'єру. Але, на жаль, не всі діти зацікавлені, правильно мотивовані і налаштовані на успішне вивчення іноземної мови. Чому ж таке відбувається, і як це виправити?

Якщо ваша дитина надалі планує здавати іспит ДПА, то йому просто необхідні курси ДПА, де досвідчені викладачі ознайомлять його зі специфікою складання іспиту, підготують його до випробування і допоможуть в легкому та швидкому вивченні англійської мови. У свою чергу в домашніх умовах батьки можуть всіляко заохочувати і зацікавити своє чадо на навчання.

Відійдіть від шкільної методики викладання. На жаль, шкільні вчителі зобов'язані дотримуватися певної програми, яка вимагає введення постійних іспитів і тестів.


Все це сприяє внесенню нервозності в процес навчання, і ніяк не налаштовує дитину на позитивний лад.

Не бійтеся застосовувати нові методики і програми. Сьогодні розроблена маса цікавих дитячих програм, здатних допомогти дитині вивчати нові іноземні слова і розуміти правила граматики.

Дивіться з малюком мультики англійською мовою, коли дитина буде чути і "чіпляти вухом" нові слова, вимовлені англійською мовою , він легше в майбутньому буде сприймати усну мову.

Комп'ютерна програма для вивчення англійської мови не викличе асоціації з наданими процесом навчання. В ігровій формі нові правила, слова і тексти запам'ятовуються і сприймаються набагато легше і простіше.

Як тільки ваша дитина трохи навчитися спілкуватися по-англійськи, мотивуйте його на пошук іноземних друзів по Skype, з якими він зможе спілкуватися англійською мовою, удосконалюючи свій рівень.