Підготовка до весілля - справа дуже клопітка. Правда, клопоти ці здебільшого приємні Вони означають не просто організацію торжества, а наближення до початку нової, сімейного життя. Підготовка ускладнюється тим, що необхідно враховувати безліч тонкощів. Тільки так торжество пройде без казусів і стане унікальним і незабутнім.

Наряди, зачіски, краса

Для молодої пари надзвичайно важливо бути в центрі уваги всіх присутніх на весіллі гостей. Це означає, що потрібно підготувати вбрання. У багатьох випадках краще взяти весільні сукні в оренду, ніж купувати дороге виріб на один день. Все одно сукню, як правило, буде довго припадати пилом у шафі в очікуванні, коли його продадуть.

Не менше значення має костюм нареченого. Тільки не можна, щоб молода людина розкішшю костюма затьмарював наречену, яка повинна в будь-якому випадку залишатися центральною фігурою на весіллі. Ідеальний варіант - повна відповідність стилів, коли костюм нареченого і наряд нареченої немов продовжують одне одного, складаючи одне ціле.

Бажано, щоб подружки нареченої теж були одягнені в одному стилі. Якщо, звичайно, гроші дозволяють, їм потрібно замовити вечірні сукні, які теж будуть поєднуватися найбільш гармонійно з сукнею нареченої.

Запрошення гостей

Іноді вважають, що гостей на хорошій весіллі має бути якомога більше.


Такий підхід не можна назвати правильним, оскільки виходить тільки з марнославного прагнення вразити всіх оточуючих пишнотою, помпезністю і багатством весілля. Насправді центральними фігурами на будь-якому весіллі є наречений і невістка, а ним може бути не зовсім приємно спостерігати величезну кількість незнайомих людей, шумлячих, поглинаючих величезну кількість їжі і спиртного і в той же час вперше побачили своїх далеких родичів, поєднаних шлюбом. До того ж батькам доводиться брати кредити і залазити в борги - чи не занадто велика плата за марнославство? Кілька виручить прокат весільних суконь замість їх покупки, і цей спосіб економії неодмінно потрібно використовувати, але все ж ...

Набагато приємніше для молодих буде дружній романтичний вечір в тісній компанії близьких друзів і родичів. Втім, чоловік 40 або 50 гостей можна запросити без особливих складнощів з фінансової та організаційної точки зору. Складність в цьому випадку полягає тільки в необхідності вибору серед досить великої кількості родичів і близьких друзів.