Дизайнери стверджують, що можна носити одяг будь-якого виробника і якості, але сумка і взуття повинні бути бездоганні. Самим надійним і привабливим матеріалом для сумок та аксесуарів є шкіра. Вона підходить для будь-якого стилю і сезону.

Якісна шкіра - це завжди модно і презентабельно. Вона відрізняється зносостійкістю, тому, купивши одного разу добротну сумку, покупниця може бути впевнена: вона прослужить довго. Шкіряна сумочка виглядає дорого і, тим самим, підкреслює статус жінки.

Виріб повинен бути не тільки модним, але й якісним. Особливою популярністю користуються італійські моделі. Якщо жінка відправилася за такою покупкою, їй потрібно звернути увагу на ціну товару. Як правило, вони досить дорогі, але в ціну, насамперед, закладений якісний матеріал і фурнітура.

Орієнтовна ціна для сумки з нової колекції італійського бренду другого ешелону становить 350-700 доларів. Якщо в руки попалося щось дешевше, то це, можливо, представник минулого сезону або копія. У виробах минулого сезону немає нічого поганого. У мережі є сайти, які пропонують брендові шкіряні сумки за доступними цінами, це www.burguy.ru.

Друге, на що необхідно звернути увагу при покупці вироби зі шкіри, це нерівність поверхні.


Шкіра, як і будь-який природний матеріал, має тріщини і нерівності. Абсолютного глянцю можна досягти тільки на заміннику. Шкіра стає теплою від нагрівання. Вона швидко приймає температуру тіла, якщо до неї доторкнутися.

Якісна шкіра, як правило, досить важка, але тут потрібно звернути увагу на вагу фурнітури. Можливо, це вона робить важчою виріб. Важливу роль відіграє вивчення зворотного боку сумки. Якість підкладки говорить про її походження.

Модниці найбільше люблять італійських виробників. По-перше, Італія завжди вважалася другим будинком моди, а, по-друге, тут працює багато дизайнерів другого ешелону, які виготовляють товар не гіршої якості, ніж їх передові колеги.

Так, в інтернет-магазинах можна побачити сумки та аксесуари Carlo Salvatelli, Tony Perotti і Braccialini. Це виробники, які працюють на ринку моди не один рік і встигли завоювати захоплення модниць. Приміром, Braccialini прийшли на ринок в 1954 році і з тих пір міцно триматися на світовому олімпі.

Відомі модні бренди звикли працювати тільки з якісними матеріалами, тому, найчастіше, основою їх робіт стає натуральна шкіра.