Новонароджена дитина, як відомо, велику частину часу буде проводити лежачи. І це незалежно від того не спить він зараз, або спить. Саме тому першочерговим завданням батьків на цьому етапі стане створення максимально комфортних умов для свого чада. Звертати увагу доведеться на кожен елемент його ліжечка.
Зараз же ми з вами розглянемо вибір ковдри для вашого малюка. Як тільки ви зайдете в магазин, який реалізує відповідні товари, вам на очі попадеться величезна кількість різних ковдр, які рясніють своїми квітами, вставками і формами. Що стосується форми, то вона не грає великої ролі - все ж, більшість батьків зупиняються на класичних, прямокутних варіантах. Вони трохи більш зручні, а ось унікальний дизайн ваша дитина навряд чи оцінить.
Осібно ж стоїть питання якості придбаного товару. Склад ковдр на сьогоднішньому ринку дуже і дуже різноманітний.


Бувають силіконові, пухові, напівшерстяні і багато інших. Вважається, що найбільш оптимальним варіантом є саме напівшерстяні ковдри. Вони з меншою ймовірністю можуть викликати алергію, приємні для шкіри і дуже добре тримають тепло. Що стосується змісту вовни, то вона "міститься" тільки в назві: складаються такі ковдри найчастіше на 70 відсотків з вовни, і на тридцять відсотків з бавовни і акрилу (або іншого стабілізатора). Також гарною особливістю є сталість температури, що може врятувати від захворювання.
А ціни на подібні вироби дуже приємно здивують навіть молодих батьків, адже самими "трендовими" і, відповідно, дорогими сьогодні є синтетичні вироби. Коли ваша дитина буде лежати під м'якою ковдрою з натурального матеріалу, він буде прекрасно себе почувати - саме цей показник є синонімом здоров'я. Погодьтеся, що саме здоров'я є найважливішим для нас з самого народження.