Кільця вважаються дуже ефектними прикрасами. Саме ці аксесуари притягують увагу до жіночих ручкам. Вибирати їх необхідно з особливою ретельністю, звертаючи увагу на масу чинників. Наприклад, необхідно врахувати форму кистей і пальців, свій вік і витонченість рук. Молодим дівчатам краще всього підійде тонке і витончене колечко з простим дизайном. Камені можуть бути або маленькими, або відсутнім. Краще обійтися без вставочек. Однак для жінок у віці до такого варіанту краще не вдаватися, бажаніше підібрати обручку з великим каменем і солідним зовнішнім виглядом, щоб відвести увагу від шкіри рук.
Для дівчат, з довгими пальцями ручки, кращим рішенням стане придбання великого кільця з горизонтальним оформленням. Якщо ж придбати кільце маленького розміру, воно просто загубиться на тлі. Для повних пальчиків хорошим варіантом стане маленьке колечко, яке додасть витонченості.


Постарайтеся уникати великих каменів і вставок. Придбати кільце зараз можна і в інтернет-магазині, одним з найбільш популярних є gold4u.ru.
Але багато хто воліє покупку в звичайному магазині. У такому випадку зверніть увагу на те, що покупку в магазині краще здійснювати вдень - так ви зможете точніше підібрати його розмір. Справа в тому, що ввечері і вранці пальці, як правило, дещо товщі. Якщо ж аксесуар набувається до торжества, необхідно дуже ретельно підійти до компонування свого вбрання і зовнішнього вигляду кільця. Наприклад, воно має гармоніювати з дорогоцінними металами, з яких зроблені інші прикраси (сережки, намиста, брошки). Поєднання повинно бути і з іншими деталями вашого образу, навіть годинами і стилем одягу. Для того, щоб прикраси з дорогих металів виглядали більш виграшно, не забувайте стежити за станом шкіри рук і нігтів.