Кухню можна назвати повноцінною тільки в тому випадку, якщо на ній є побутова техніка. Як зробити так, щоб кухонні функціональність поєднувалася з естетичної складової? Чи варіант вирішення цього питання? Звичайно, є, їм є вбудована техніка. Ергономічність і раціональність - основні вимоги, які необхідно враховувати при створенні житлових умов у сучасному суспільстві. Вбудована техніка якраз відповідає всім цим запитам.
Інтернет-магазин Сокіл надає можливість вибрати вбудовану техніку марки Bosh під будь-яку кухню. До такої техніки відносяться: варильні поверхні, духові шафи, мікрохвильові печі, посудомийні машини, холодильники, кавоварки, пральні машини і витяжки. Вбудована в кухонний гарнітур техніка не ріже око і при цьому відмінно справляється з усіма функціями. Звичайно, краще вибирати техніку ще при плануванні інтер'єру кухні, адже простіше підбирати техніку під меблі, ніж навпаки.


Існують і певні правила розміщення - більш об'ємна і габаритна техніка розміщується в нижніх секціях (пральні і посудомийні машини), а більш дрібна - добре стане як знизу, так і посередині (духові шафи, кавомашини).
Готувати, звичайно, краще на звичній висоті, тому варильну поверхню розташовують на одному рівні зі стільницею, а духову шафу - на рівні очей. Витяжка повинна бути обов'язково над плитою. Вона може, як поміщатися у верхньому шафці, так і бути висувний. Комплектацію кожна господиня може підбирати в індивідуальному порядку відповідно до своїх вимог. Кому може, частіше потрібна кавоварка, а хто бажає близько розташувати пральну машину. Вбудована техніка задовольняє запити кожного.