Вже не один сезон багато дівчат віддають перевагу такому взутті як уггі. Вони стали популярні, так як поєднали в собі як зручність так і оригінальність. Уггі відмінно виглядають практично з усіма видами зимового верхнього одягу. Зовні деяким вони можуть здаватися некрасивими, проте сучасні творці моди запевняють, що уггі - просто обов'язковий предмет гардероба для кожної сучасної жінки.
У цьому сезоні світові модельєри постаралися зробити все можливе, щоб уггі припали до душі всім дівчатам. Тепер їх прикрасили всілякими декоративними елементами. Приміром, заклепками, вишивкою, шипами. Є такі моделі, які оброблені дорогим хутром, бантами, стрічками, шкірою і стразами. Дані елементи повністю змінили сприйняття цього взуття в 2014 році. Ціна на уггі зі стразами в Інтернет-магазині http://uggslife.ru/catalog/bailey_bling/доступна зараз багатьом. Купуйте уггі строго свого розміру, оскільки з часом вони трохи пролунають, а хутро зіб'ється.


Якщо при примірці взуття на вас велика, то потім вона буде вільно бовтатися.
Кольори цього року представлені великою кількістю відтінків, від темних і пастельних, до яскравих і плямистих. У моду ввійшли леопардові малюнки і виконані в стародавніх мотивах. Найкраще вони будуть виглядати з джинсами, шортами і спідницями. Не зайвим буде підкреслити свою індивідуальність за допомогою аксесуарів в колір взуття. Не рекомендується носити уггі разом з гольфами. Краще купіть кольорові колготи в тон взуття. Але врахуйте, що вони також повинні поєднуватися за кольором з рукавичками, шапкою і шарфом. Найбільш яскравим прикладом уггі в цьому році є в'язаний їх варіант. Вони можуть бути як високими, так і низькими. Найбільш актуальними вони стануть для суворих морозів. Купуючи в'язані уггі, обов'язково дивіться на щільність в'язки. Не варто купувати ті, які пов'язані "пухко", вони швидко втратять свій первинний вигляд.