Ви зі своєю чуттєвою натурою не можете визначитися у виборі парфумів? За допомогою нашої статті ви дізнаєтеся, як потрібно правильно вибирати парфуми. Непогані аромати пропонують в компанії Ів Роше. Для того, щоб знизити вартість обраного вами аромату можете скористатися промокодом Ів Роше. Духи, так само як і друзі, здатні подарувати цілий набір позитивних емоцій і допомагають зняти напруженість.
Ми вирішили допомогти молодим дівчатам декількома порадами щодо вибору парфумів:
1. Для того, щоб краще відчути аромат, нюхайте спеціальні смужки з паперу з нанесеними на них духами.
2. Якщо ви занадто захопилися процесом вибору, то ваш нюх напевно притупилося. Відновити його на деякий час вам допоможуть зерна кави, які приберуть післясмак минулих ароматів.


І ви знову зможете відчути повну гаму ароматів.
3. Всі духи пахнуть по-різному на кожній людині. Для того, щоб ви зрозуміли, чи підходить даний аромат саме вам, нанесіть його на свою шкіру, щоб, як кажуть, приміряти їх до себе.
4. Пам'ятайте, що духи складаються з верхніх, нижніх і середніх нот. Для того, щоб запах зміг розкритися повною мірою, необхідно не менше години.
5. Ще одне правило: якщо ви нанесли на тіло духи, що не розтирайте їх ні в якому разі, інакше аромат "поламається" і може змінитися.
6. Пам'ятайте про гармонійність запахів.
7. Всі духи повинні поєднуватися з характером і темпераментом їх власниці. Дамам з вольовим характером варто віддати перевагу солодкі східні запахи. А ось юним спокусниця напевно сподобаються свіжі аромати з квітковими нотками.