Вже давно було доведено, що яскраві сонячні промені шкодять нашим очам, особливо це стосується літнього періоду, коли сонячна активність найвища. Для того, щоб убезпечити органи зору, необхідно використовувати сонцезахисні окуляри. Придбати їх можна в інтернет магазині очок.
Поради для правильного вибору окулярів:
1. Який матеріал вибрати? Потрібно розуміти, що великий рівень затемнення скла не гарантує їх якість. Недорогі окуляри, крім своєї непотрібності, можуть нанести травму нашим очам. За надто темними стеклами відбувається розширення зіниці, в результаті чого на нього потрапляє ще більшу кількість світлових променів. Лінзи зі скла перешкоджають проникненню ультрафіолету, але не повністю. Але якщо у вас не надто багато грошей, цей варіант - найприйнятніший. Полікарбонатні утримують УФ-промені типу А і В. Вартість якісного пластику набагато вище, ніж скла, але їх не можна розбити.2. Читайте вкладиш. Всі окуляри повинні маркуватися, підтвердженням чому є вкладиш, в якому обов'язково вказують ступінь захисту від сонячних променів і за яких умов їх можна використовувати.
3. Фотохромниє або поляризаційні. Поляризаційні лінзи є надійним захистом очей від ультрафіолету, крім того вони не пропускають промені, відбиті від поверхонь. Фотохромні лінзи дуже зручно використовувати, якщо вам потрібно постійно входити в приміщення і виходити з нього на вулицю.
4. Яка форма? Найкращими є окуляри з великими стеклами. Подібні моделі оберігають не тільки наші органи зору, а й шкіру навколо очей, на якій від сонячних променів проявляються мімічні зморшки.
5. Який колір лінз перевагу? Ідеальним кольором лінз вважаються коричневий, сірий або зелений кольори. Вони не надто спотворюють предмети, відмінно поглинають випромінювання і не впливають на зір.