Сучасні цифрові технології розвиваються настільки стрімко, що підростаюче покоління з самого раннього віку кожен день стикається зі смартфонами, планшетами та іншими цифровими гаджетами. Дуже важливо, щоб діти йшли в ногу з часом. Тому дитині необхідно вчитися звертатися з подібними пристроями з дитинства. Сьогодні ж багато батьків замислюються про виборі та купівлі планшетного ПК для своєї дитини. Але враховуючи неймовірно великий вибір виробників і різних характеристик планшетів - багато хто залишається в розгубленості. Так на що ж варто орієнтуватися при виборі планшета?
Проаналізувавши рекомендації фахівців (джерело Allo), можна зробити висновок, що найбільш важливими при виборі планшета є характеристики матриці і процесора. Від матриці залежить якість зображення: дозвіл, яскравість, можливість перегляду під різними кутами - кут огляду. Процесор відповідає за швидкість роботи планшета: показ відео і програвання аудіо без переривань, швидка робота ігор, програм та інтернет браузерів, запуск декількох додатків одночасно без гальмування.


Для того, щоб підібрати хороший дитячий планшет, першим ділом включіть на ньому гру. Адже, без сумнівів, ваша дитина більшість часу на планшеті буде проводити за грою. І якщо ви помітили, що графіка в процесі гри переривається, або не встигає звук за картинкою - продовжуйте пошуки далі. Діти швидко втратять інтерес до планшета, якщо не буде нормальної можливості його використання.
Також важливо, щоб зображення під різним кутом перегляду було чітким, а відгук екрану при дотику - швидким та без затримок. Перевірте якість дисплея на чіткість і яскравість картинки при денному і яскравому освітленні, роботу фотокамери і якість знімків. Але крім розваг, планшет - це ще й чудовий пристрій з безліччю програм для навчання та розвитку дитини. А для маленьких непосид, що може бути цікавішим, ніж вчитися, граючи!