Догляд за обличчям в ідеалі передбачає чотири етапи: очищення, тонізування, зволоження, а також харчування. Саме завдяки регулярним нескладним процедурам по догляду за обличчям, можна добитися гарантованого і стійкого результату. Ті представниці прекрасної статі, які не лінуються це робити, і не байдужі до своєї зовнішності, включають дані процедури в свій спосіб життя. Такі жінки завжди доглянуті, а багато з них навіть виглядають молодшими за свій реальний вік. Допомагає їм у цьому косметика. Зокрема відгуки про торгову марку Гарньер говорять про те, що вона є відмінним рішенням у співвідношенні ціна/якість. Сьогодні купити Гарньер можна як у магазинах, так і в Інтернеті.
Коли варто почати доглядати за шкірою обличчя? Найбільш відповідний вік - 15-17 років. У цей період дівчинці вже необхідно вникати в усі тонкощі жіночих секретів і починати купувати таку корисну звичку, як догляд за шкірою. Визначившись з типом своєї шкіри, рекомендується придбати комплекс косметичних засобів, які вам найбільше підходять.


Компанія Garnier рада представити вам асортимент свого товару для будь-якого віку і типу шкіри. Кожна жінка повинна мати мінімум 5 засобів для щоденного догляду за шкірою обличчя. Важливо, щоб всі вони були однієї фірми. Благо різноманітність торгової марки Гарньер дозволяє це зробити. Кошти, працюючи в комплексі, дають більш ефективний результат. Ранок має починатися завжди з очищення. Для цього є очищающий крем або молочко. Тобто важливо вмиватися спеціальним засобом замість мила. Далі шкіра потребує тонізації - використовуємо лід або тонік. Таким чином, ми пробуджуємо кожну живу клітину. Після всього цього переходимо до процедури нанесення денного зволожуючого крему. Він пом'якшить шкіру, зволожить її, а також захистить від шкідливого впливу навколишнього середовища. Увечері очищаємо обличчя від косметики молочком. Потім наносимо нічний крем і крем під очі.